Iga Świątek – Donna Vekić: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (16.05.2023)

Świątek - Vekić: transmisja za darmo. Reprezentantki Polski i Chorwacji zmierzą się ze sobą o ćwierćfinał turnieju w Rzymie. Sprawdź gdzie oglądać mecz Świątek - Vekić w TV i online.

Iga Świątek
IMAGO/Rob Prange Na zdjęciu: Iga Świątek

O której godzinie gra Świątek? Transmisja na żywo

Iga Świątek zameldowała się już w trzeciej rundy turnieju WTA w Rzymie. W ostatnim meczu pokonała w dwóch setach Ukrainkę Lesię Curenko. Rywalka Polki rozpoczęła mecz od wygrania dwóch pierwszych gemów, ale później na korcie dominowała Świątek ostatecznie wygrywając 6:2, 6:0. W poniedziałek Świątek rozegra mecz, którego stawką będzie ćwierćfinał. Jej rywalką będzie zajmująca 24. miejsce w rankingu WTA Chorwatka Donna Vekić.

Obie zawodniczki rywalizowały ze sobą już trzy razy i wszystkie mecze zakończyły się wygranymi Świątek. Do ostatniego pojedynku doszło w finale ubiegłorocznego turnieju w San Diego. Polka wygrała w trzech setach 6:3, 3:6, 6:0.

Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w w poniedziałek, ale zostało przełożone z powodu opadów deszczu. Mecz Świątek – Vekić obędzie się we wtorek (16 maja) o godzinie 13:30.

Świątek – Vekić, transmisja w TV

Mecz o ćwierćfinał turnieju w Rzymie będzie oczywiście transmitowany w Polsce. Bezpłatna transmisja z meczu Świątek – Vekić będzie dostępna w usłudze STS TV po rejestracji z kodem promocyjnym GOAL. W telewizji pojedynek obejrzymy na jednym z kanałów CANAL+.

Świątek – Vekić, transmisja za darmo

Wtorkowy pojedynek Świątek z Vekić można za darmo obejrzeć w usłudze STS TV. Uzyskanie dostępu do bezpłatnej transmisji wymaga spełnienia jedynie dwóch prostych warunków.

  1. Zarejestruj konto w STS podając kod promocyjny GOAL
  2. Zagraj w ciągu ostatnich 24h przed transmisją (lub live) dowolny kupon

WTA Rzym 2023: O której gra Świątek z Vekić?

Mecz 4. rundy turnieju WTA Rzym 2023, w którym Iga Świątek zagra z Donną Vekić, rozegrany zostanie we wtorek (16 maja) o godzinie 13:30.

Świątek – Vekić: kto wygra?

Kto awansuje do ćwierćfinału?

Świątek 91%
Vekić 9%
108+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Świątek
  • Vekić

Gdzie oglądać mecz Świątek – Vekić?

Darmowa transmisja z meczu Świątek – Vekić będzie dostępna na stronie STS z kodem GOAL.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Świątek – Vekić?

Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek (16 maja) o godzinie 13:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze