Ruch Chorzów – Odra Opole: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (19.05.2023)

Ruch Chorzów - Odra Opole: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Oba zespoły mają konkretne cele na finiszu rozgrywek. Niebiescy walczą o bezpośredni awans, a team Adama Noconia o utrzymanie. Sprawdź, gdzie można znaleźć transmisję ze spotkania w internecie i w telewizji.

Jakub Bielecki
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jakub Bielecki

Ruch Chorzów – Odra Opole, gdzie oglądać

Ruch Chorzów cały czas liczy na pozytywne zakończenie sezonu. Niebiescy walczą o trzeci z rzędu awans. Tym razem do Ekstraklasy. Wydaje się, że chorzowska ekipa ma los w swoich rękach, bo jeśli w trzech ostatnich spotkaniach wywalczy siedem punktów, to na początku czerwca będzie mogła świętować.

Odra Opole też ma swój cel. Mająca duże wahania formy ekipa Adama Noconia walczy o ligowe byt. W pięciu ostatnich meczach opolanie zaliczyli trzy zwycięstwa, porażkę i remis. Do potyczki na stadionie Piasta Gliwice Odra podejdzie po zwycięstwie ze Stalą Rzeszów (2:0).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Ruch Chorzów – Odra Opole, transmisja na żywo w TV

Derby ziemi górnośląskiej będzie można zobaczyć w telewizji. Mecz będzie transmitowany na antenie Polsat Sport od godziny 20:30.

Ruch Chorzów – Odra Opole, transmisja online

Nie tylko w tradycyjny sposób będzie można oglądać rywalizację z udziałem Ruchu i Odry. Mecz będzie także do obejrzenia w internecie, dzięki usłudze Polsat Box Go. Jest ona dostępna na urządzenia mobilne takie jak: smartfon, czy tablet, a także na Smart TV.

Jak zakończy się spotkanie?

Wygraną Ruchu 80%
Wygrana Odry 17%
Remisem 3%
218+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Wygraną Ruchu
  • Wygrana Odry
  • Remisem

Ruch Chorzów – Odra Opole, kursy bukmacherskie

Faworytem piątkowej potyczki według bukmacherów są gospodarze. Kurs na zwycięstwo Ruchu został ustalony na poziomie mniej więcej 1,95.

Gdzie obejrzeć mecz Ruch Chorzów – Odra Opole?

Spotkanie dostępne będzie na antenie Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się mecz Ruch Chorzów – Odra Opole?

Spotkanie rozpocznie się w piątek (19 maja) o godzinie 20:30.

Komentarze