Raków – Jagiellonia: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (14.08.2022)

Piłkarze Rakowa Częstochowa
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Rakowa Częstochowa

Raków – Jagiellonia: transmisja meczu w TV i online. Aktualni wicemistrzowie Polski koncentrują się przede wszystkim na walce o awans do fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Próbą generalną dla ekipy Marka Papszuna przed starciem ze Slavią Praga będzie właśnie potyczka z zespołem Macieja Stolarczyka. Rywalizacja Raków – Jagiellonia będzie transmitowana w TV i online. W tym miejscu dowiesz się, gdzie można śledzić poczynania obu teamów.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, gdzie obejrzeć

Raków i Jagiellonię dzielą w ligowej tabeli trzy punkty. Częstochowianie plasują się na ósmej pozycji przed rozegraniem swojego spotkania. Tymczasem na 13. miejscu zadomowili się podopieczni Macieja Stolarczyka.

Raków podejdzie do niedzielnej batalii po przegranym boju z Górnikiem Zabrze (0:1). Z kolei Jagiellonia w ostatnim czasie zanotowała trzy przegrane boje z rzędu. Kolejno z: Widzewem Łódź (0:2), Pogonią Szczecin (0:1) i Radomiakiem (1:2).

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Mecz Raków – Jagiellonia będzie dostępny w telewizji. Spotkanie będzie emitowane od godziny 17:30 na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Tradycyjnie zachęcamy do korzystanie z usługi CANAL+ online, dzięki której można śledzić nie tylko mecze PKO Ekstraklasy, ale także La Liga, czy Premier League. Aktualnie obowiązuje świetna promocja, dzięki której można skorzystać ze zniżek. Rejestrując się w CANAL+ online za pośrednictwem naszej strony jest szansa zaoszczędzić aż 90 zł. Za 6-miesięczny dostęp do usługi, możesz w tym wypadku zapłacić tylko 180 zł, zamiast 270 zł, korzystając ze standardowej oferty.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok, kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem dzisiejszej potyczki są gospodarze. Raków to ekipa, która zdaniem ekspertów ma bardzo duże szanse na trzecie zwycięstwo w trakcie trwającej kampanii.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Raków – Jagiellonia?

Spotkanie Raków – Jagiellonia będzie transmitowane na antenach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3. Ponadto mecz będzie emitowany za pośrednictwem usługi CANAL+ online (teraz z rabatem 90 zł).

Kiedy odbędzie się mecz Raków – Jagiellonia?

Spotkanie odbędzie się w niedzielę (14 sierpnia) o godzinie 17:30.

Komentarze