Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wisła Kraków: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (20.05.2023)

Podbeskidzie - Wisła: transmisja w TV i online. W sobotę odbędzie się kluczowe spotkanie w walce o awans do Ekstraklasy i miejsce barażowe. Sprawdź gdzie oglądać mecz Podbeskidzie - Wisła.

Igor Sapała
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Igor Sapała

Podbeskidzie – Wisła, gdzie obejrzeć?

W jednym z najciekawszych meczów 32. kolejki Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmować będzie u siebie Wisłę Kraków. Stawka tego spotkania jest wysoka, bowiem gospodarze potrzebują punktów w walce o zakończenie sezonu na miejscu barażowym, natomiast goście nie mogą pozwolić sobie na potknięcie, jeżeli chcą zachować szanse na wywalczenie bezpośredniego awansu.

Gospodarze będą mieli po swojej stronie duży atut w postaci możliwości gry na własnym stadionie. Z drugiej strony na obiekcie Podbeskidzie zameldować się ma duża liczba kibiców Wisły Kraków, którzy liczą, że ich zespół wróci do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej bez konieczności występów w barażach. Sprawdź nasze typy na mecz Podbeskidzie – Wisła.

Podbeskidzie – Wisła, transmisja na żywo w TV

Mecz Podbeskidzie – Wisła Kraków rozegrany zostanie w sobotę (20 maja) o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Sport Extra.

Podbeskidzie – Wisła, transmisja online

Sobotnie spotkanie 32. kolejki Fortuna 1 Ligi obejrzymy również online. Transmisja za pośrednictwem internetu będzie dostępna w usłudze Polsat Box Go.

Podbeskidzie – Wisła, kto wygra?

Obie drużyny wybiegną na boisko z nadzieją na zgarnięcie pełnej puli. W pojedynku tym trudno wskazać jednak faworyta. A jak Twoim zdaniem zakończy się pojedynek?

Jak zakończy się spotkanie?

wygraną Podbeskidzia 24%
remisem 5%
wygraną Wisły 71%
173+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • wygraną Podbeskidzia
  • remisem
  • wygraną Wisły

Podbeskidzie – Wisła, kursy bukmacherskie

Bukmacherzy większe szanse na sukces w sobotnim meczu dają drużynie Wisły, choć nie odbierają również szans na sukces gospodarzom.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Podbeskidzie – Wisła?

Piątkowe spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra oraz za pośrednictwem usługi Polsat Box Go.

Kiedy odbędzie się mecz Podbeskidzie – Wisła?

Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (20 maja) o godzinie 17:30.

Komentarze