Motor Lublin – Stal Gorzów: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (19.04.2024)

Broniący tytułu Motor Lublin w 2. kolejce Ekstraligi zmierzy się ze Stalą Gorzów. Obie drużyny po pierwszej kolejce mają na swoim koncie zwycięstwa. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Motor - Stal w TV i online.

Mecz GKM Grudziądz - Motor Lublin
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Mecz GKM Grudziądz - Motor Lublin

Motor – Stal, gdzie oglądać?

Broniący mistrzowskiego tytułu Orlen Oil Motor Lublin zmierzy się na własnym torze z Ebut.pl Stal Gorzów. Obie drużyny sezon 2024 rozpoczęły od zwycięstwa i liczą również na dobry występ w piątkowy wieczór. Motor w wyjazdowym meczu pokonał 52:38 GKM Grudziądz. Z kolei Stal u siebie okazała się lepsza od Apatora Toruń (51:39).

Własny tor jest ogromnym atutem dla Motoru, który przystąpi do tej rywalizacji w roli wyraźnego faworyta. Goście z Gorzowa postarają się jednak napsuć jak najwięcej krwi gospodarzom. Rywalizację w tym pojedynku będzie można oglądać w telewizji i online.

Motor – Stal, transmisja w TV

Mecz 2. kolejki Ekstraligi pomiędzy Motorem Lublin i Stalą Gorzów odbędzie się 19 kwietnia (piątek ) o godzinie 20:30. Transmisja z Lublina będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki.

Motor – Stal, transmisja online

Jak obejrzeć mecz Motor – Stal za pośrednictwem internetu? Możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty w CANAL+ online. Teraz możesz obniżyć swoją opłatę do 39 lub 49 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące, w zależności od tego na który pakiet się zdecydujesz. Z promocji można skorzystać rejestrując konto za pośrednictwem naszej strony.

Gdzie obejrzeć mecz Motor – Stal?

Transmisja meczu dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1 i w usłudze CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Motor – Stal?

Mecz rozegrany zostanie w piątek (19 kwietnia) o godzinie 20:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze