Górnik Zabrze – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (17.03.2023)

Górnik Zabrze - Wisła Płock: transmisja na żywo w TV oraz stream online. Bartosch Gaul będzie grał o swoją posadę w starciu przeciwko Nafciarzom. Jednocześnie o dobry wynik płocczan może zadbać między innymi Bartosz Śpiączka. Sprawdź, gdzie znaleźć transmisję ze starcia Górnik - Wisła w internecie i w telewizji.

Bartosch Gaul
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bartosch Gaul

Górnik Zabrze – Wisła Płock, gdzie oglądać

Górnik Zabrze aktualnie znajduje się w strefie spadkowej, co sprawia, że atmosfera w szeregach 14-krotnych mistrzów Polski jest bardzo napięta. Taki stan rzeczy sprawia, że w piątkowy wieczór o swoją posadę będzie grał trener Bartosch Gaul. W ostatnich dziewięciu spotkaniach ligowych zabrzanie ponieśli sześć porażek, dwa razy zremisowali, wygrywając zaledwie raz.

Wisła Płock ma natomiast za sobą zremisowane starcie z Widzewem Łódź (1:1) w ramach 24. kolejki PKO Ekstraklasy. Nafciarze jednocześnie po cennym zwycięstwie z Wartą Poznań (1:0) zboczyli ze zwycięskich torów. Wcześniej natomiast ekipa Pavola Stano zanotowała pięć porażek z rzędu.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Górnik Zabrze – Wisła Płock, transmisja na żywo w TV

Spotkanie w ramach 25. kolejki PKO Ekstraklasy będzie można zobaczyć w tradycyjnej telewizji. Transmisja ze spotkania będzie przeprowadzona na antenach: CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Family.

Górnik Zabrze – Wisła Płock, transmisja online

Piątkowa batalia Górnik Zabrze – Wisła Płock będzie dostępna w usłudze CANAL+ Online. Standardowy abonament obejmujący dostęp do stacji CANAL+ kosztuje 49 zł miesięcznie, jednak korzystając z naszej oferty przez pierwsze trzy miesiące będziecie płacić jedynie 20 zł, dzięki czemu oszczędzicie 87 zł. Subskrypcja jest odnawiana co miesiąc.

Pakiet można poszerzyć o kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Wówczas półroczna subskrypcja kosztować będzie 354 zł (59 zł miesięcznie).

Górnik Zabrze – Wisła Płock, kursy bukmacherskie

Eksperci wskazują, że faworytem spotkania są gospodarze. Kurs na wygraną Górnika oscyluje w granicach 2,00.

Stadion im. Ernesta Pohla

Ekstraklasa

17 marca 2023

19:00

Górnik Zabrze
Wisła Płock
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 marca 2023 17:56.
Gdzie obejrzeć mecz Górnik Zabrze – Wisła Płock?

Spotkanie dostępne będzie na antenach: CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Family.

Kiedy odbędzie się mecz Górnik Zabrze – Wisła Płock?

Spotkanie rozpocznie się w piątek (17 marca) o godzinie 18:00.

Komentarze