Canal+ online – rejestracja, promocje i oferta

canal+ online oferta

Na polskim rynku Canal+online stanowi pewnego rodzaju innowację, która przez wielu sympatyków sportu była mocno wyczekiwana. Co to jest i jakie opinie mają użytkownicy, którzy regularnie korzystają z tej usługi? Zapoznaj się z poniższą recenzją, która zawiera odpowiedź na wszystkie najważniejsze pytania na temat Canal+ online.

Czym jest Canal+online?

Przede wszystkim odpowiedzmy na pytanie co to jest Canal+online. To serwis internetowy, w którym poprzez sieć masz dostęp do produkcji stacji Canal+ i korzystasz z niego kiedy chcesz. Został stworzony z myślą o fanach sportu, którzy nie chcieli płacić za cały pakiet Canal Plus. Większość kibiców decydowało się na zakup platformy Canal+ tylko z powodu oferty sportowej i nie korzystali z pozostałych kanałów. Wielu z nich żałowało, że nie ma możliwości wykupienia jedynie programów związanych ze sportem. Dopiero Canal+online rozwiązał ich problem.

Jak obecnie wygląda Canal+ oferta sportowa w wersji online?

 • Canal+Sport (5 kanałów)
 • nSport+
 • Polsat Sport Premium
 • Canal+ Now
 • Canal+Premium
 • Eurosport 1
 • Eleven Sports (4 kanały)

Jako użytkownik, możesz mieć dostęp do wszystkich programów lub tylko tych wybranych. To właśnie widz decyduje, co konkretnie chce mieć w swoim pakiecie. W Canal+ rejestracja konta jest jedynym wymaganiem korzystania z oferty internetowej. Nie jest konieczny żaden dekoder, co stanowi spore ułatwienie dla klientów. Co więcej z Canal+online możesz zrezygnować w każdym momencie, a subskrypcja odnawia się sama co miesiąc po podłączeniu karty płatniczej. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu o Canal+online opinie są znacznie lepsze.

Canal+ rejestracja konta

Potrzebny czas: 5 minuty.

Jak uzyskać dostęp do Canal+online? Rejestracja konta jest niezbędna, ale z poniższą instrukcją – nie będzie to nic trudnego:

 1. Wejdź na stronę Canal+online.

 2. Następnie sprawdź dostępne pakiety i wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada.

  Po wejściu w dany pakiet, wybierz opcję “przejdź do zakupu”.

 3. W kolejnym kroku możesz rozszerzyć swoją ofertę (np. o Eleven Sports i Polsat Sport Premium) i przejść dalej.

 4. Wybierz opcję “chcę założyć konto” i wypełnij formularz rejestracyjny.

 5. Podaj swój adres e-mail oraz hasło do konta.

 6. Zaznacz zgody marketingowe (otrzymasz rabat) i zaakceptuj regulamin.

 7. Kliknij przycisk “zarejestruj się”.

 8. Aktywuj konto przez link rejestracji wysłany na wskazany adres e-mail.

 9. Wprowadź numer karty płatniczej i zweryfikuj ją.

  Gotowe, twoje konto w Canal+online zostało założone!

Weryfikacja karty następuje przez wykonanie przelewu w wysokości 1 zł, który zostanie nam później zwrócony. W celu skorzystania z usługi Canal+ rejestracja będzie konieczna. Założenie konta wymagane jest od każdego nowego użytkownika. Jest to jednak dużo prostsze niż podpisywanie długoterminowej umowy i wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu. Co więcej, nikt nie musi do tego domu też przychodzić. Dekoder przy telewizji internetowej jest zbędny, więc z nie trzeba się umawiać z żadnym technikiem, który miałby zainstalować odpowiedni sprzęt.

Jak wygląda Canal+ oferta?

Pamiętajmy o tym, że w Canal+ oferta sportowa to nie jedyne, co ma nam do zaoferowania platforma. Do wyboru mamy także popularne seriale i filmy, z których część zobaczymy wyłącznie w tej stacji. Ponadto znajdziemy tu także produkcje dokumentalne, a także materiały skierowane do młodszych odbiorców. Partnerami Canal+ są obecnie największe kanały i platformy streamingowe. Wśród nich znajdziemy:

 • Netflix,
 • HBO,
 • Eleven Sports,
 • Polsat Sport

Jak widać poza sportem też Canal+ ma co zaproponować swoim klientom. Niemniej główną częścią funkcjonowania całego kanału w Polsce są transmisje na żywo z wydarzeń sportowych. To one generują największe zainteresowanie przy okazji spotkań piłkarskich, zmaganiach tenisistów, meczów koszykówki czy wyścigów na żużlu.

Canal+ oferta sportowa

To właśnie jej poświęciliśmy największą część. Niewątpliwie w Canal+ oferta sportowa zasługuje na to, by traktować ją wyjątkowo. Przez długi czas to właśnie francuska stacja dyktowała warunki na rynku praw telewizyjnych w sporcie. Teraz jednak odgrywa znacznie mniejszą rolę. Nie oznacza to jednak, że wolno lekceważyć Canal+. Promocję sportu widzimy tu na każdym kroku i wciąż to oni odpowiadają za transmitowanie najpopularniejszych rozgrywek w Polsce, czyli PKO BP Ekstraklasy. Ponadto możemy śledzić tu najlepsze ligi zagraniczne, a do tego dochodzą liczne magazyny piłkarskie i skróty, dzięki którym można oglądać programy związane z piłką nożną na okrągło. Co obejrzymy w Canal+online?

 • PKO BP Ekstraklasa,
 • Premier League (2 wybrane mecze w kolejce)
 • LaLiga Santander,
 • Ligue 1,
 • PGE Ekstraliga,
 • SGP,
 • WTA Tour,
 • NBA,
 • Liga Mistrzów (w pakiecie z Polsat Sport Premium),
 • Serie A (w pakiecie z Eleven Sports),

Od 2021 roku użytkownicy mogą rozszerzyć ofertę sportową Canal+ o Polsat Sport Premium i Eleven Sports. Dzięki temu kibice futbolu mają możliwość oglądać jeszcze więcej różnych rozgrywek z jednym pakietem. To spore udogodnienie dla widzów, których opinie o Canal+online dzięki temu na pewno są lepsze.

Pakiety Canal+online

W Canal+ oferta w dużej mierze zależy od preferencji poszczególnych klientów. To oni decydują, który pakiet usług najbardziej do nich przemawia i z którego będą korzystać. Na ten moment dostępne są następujące pakiety w Canal+online.

Nazwa pakietu Canal+Co zawiera?Standardowa cena (msc)
Canal plus*Sport, seriale, filmy, dokumenty, bajki49 zł
Seriale i filmy**Z wyłączeniem kanałów sportowych29 zł
Wielka piłkaCanal+Sport, Eleven Sports, Polsat Sport Premium69 zł
Filmy i seriale + Netflix standardNetflix, 4 kanały ogólne, filmy i seriale z Canal+59 zł
Filmy i seriale + Netflix premiumNetflix, 4 kanały ogólne, filmy i seriale z Canal+, możliwość oglądania na 4 urządzeniach jednocześnie76 zł
Canal+ Netflix StandardSport na żywo online, Netflix, 4 kanały ogólne, filmy i seriale z Canal+79 zł

* w tym przypadku możliwy jest wybór dodatkowego pakietu w cenie 20 zł miesięcznie:

 • HBO Max,
 • Eleven Sports i Polsat Sport Premium
 • Fun&News

** w tym przypadku możliwy jest wybór dodatkowego pakietu w cenie 20 zł miesięcznie:

 • HBO Max,
 • Fun&News

Główną częścią pakietu dla klientów jest Canal+ w wersji sportowej lub filmów i seriali. Do tego można dokupić rozszerzenia, które zagwarantują więcej transmisji na żywo lub produkcji filmowych.

Canal+ promocje dla użytkowników

Jak w każdej firmie, możemy otrzymać od Canal+ promocje. Najbardziej popularną jest rabat – 5zł za wyrażenie zgód marketingowych, który dotyczy właściwie każdej oferty Canalplus. Często pojawiają się okresowe oferty specjalne, które wiążą się z tańszą ceną pakietów lub dostępem do większej liczby usług. Przykładowo w lutym 2023 roku dostępna były w Canal+ promocje zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i miłośników filmów oraz seriali.

Ci pierwsi otrzymali możliwość oglądania Serie A oraz rozgrywek Ligi Mistrzów w pakiecie o nazwie “Wielka Piłka”. Oczywiście w ramach dodatkowej usługi do standardowej oferty z pozostałymi rozgrywkami. Dla koneserów kina istniała za to możliwość obniżki -50% za pakiet “Filmy & Seriale”. Miesięczny koszt zamykał się wtedy w kwocie 14,50 zł.

Warto śledzić w Canal+ promocje, ponieważ każdy może znaleźć coś, co go zainteresuje. Pod tym względem Canal+online gwarantuje dużą swobodę wyboru, a to aktualnie cenią klienci. Dlatego też opinie Canal+ tak mocno się poprawiły. Użytkownicy widzą, że mają większe pole manewru i to od nich więcej zależy. Wszystko po to, aby widzowie byli jak najbardziej zadowoleni.

Jak oglądać Canal+online?

Jesteś zainteresowany którymś z pakietów i zastanawiasz się jak oglądać Canal+online? Jest to tzw. telewizja internetowa, z której możesz korzystać dzięki różnym urządzeniom. Usługa dostępna jest zarówno przez klasyczną przeglądarkę, jak i w formie aplikacji. Ta z kolei obejmuje urządzenia z systemem Android, iOS i Smart TV. Dla nieco bardziej zaawansowanych stworzono opcję oglądania poprzez Google Cast i Airplay. Nie ma zatem znaczenia, czy chcesz oglądać mobilnie, gdy jesteś np. w podróży, czy wygodnie ze swojego domu.

W Canal+ rejestracja konta online daje możliwość oglądania także dwóch transmisji na różnych urządzeniach jednocześnie. Dodatkowe wykupienie Canal+ Box 4K umożliwia korzystanie z 3. urządzenia (dekodera) w tym samym czasie. Ponadto wspomniany wcześniej pakiet “Filmy i seriale + Netflix premium” pozwala na 4 użytkowników oglądających na raz. Istnieje też opcja uruchomienia podzielonego ekranu i dodanie nawet 4 wydarzeń sportowych, które odbywają się jednocześnie według własnych preferencji.

Na czym można oglądać Canal+online?

 • smartfon lub tablet z systemem Android lub iOS,
 • komputery z systemem Windows lub Mac
 • Smart TV,
 • Airplay,
 • Android TV,
 • Apple TV,
 • Fire TV,
 • Google Chromecast

Opinie o Canal+online

Wiesz już jak wygląda oferta Canal+ i które rozgrywki możesz regularnie oglądać. A jak się mają opinie o Canal+online? Recenzja musi zawierać taką informację, więc zajrzeliśmy na fora i sprawdziliśmy oceny internautów na przestrzeni czasu. Wśród zalet najczęściej wymieniana była dostępna jakość obrazu w 4K, a fani docenili także funkcjonalność aplikacji mobilnej. Wśród nich jest choćby:

 • możliwość podzielenia ekranu,
 • korzystanie z kilku urządzeń jednocześnie,
 • pauzy i przewijanie transmisji,
 • oglądanie wydarzeń po ich zakończeniu,
 • pobieranie wideo w celu późniejszego oglądania offline

Kibice piłki nożnej z kolei ubolewają nad utratą wyłącznych praw do pokazywania Premier League. W Canal+ oferta sportowa pomimo tego i tak wygląda bardzo bogato, a wciąż można śledzić niektóre mecze ligi angielskiej. Poza tym użytkownicy cenią sobie wygodę i brak konieczności posiadania dekodera czy anteny, a także nie muszą zawierać żadnej długoterminowej umowy. Wszystko czego potrzebują, to dobra łączność z Internetem.

Sprawdź również: Viaplay rejestracja.

Najczęściej zadawane pytania

Czy da się oglądać Canal+ bez telewizora?

W wersji Canal+online możesz oglądać wszystkie transmisje, filmy i seriale bez telewizora. Telewizja internetowa jest dostępna przez komputer czy też telefon z dostępem do sieci.

Jak zamówić Canal+ przez Internet?

Wystarczy założyć konto w serwisie Canal+online i wykupić interesujący Cię pakiet. Postępuj według wskazówek zamieszczonych w naszym artykule.

Czy mogę zrezygnować z Canal+ przez Internet?

Canal+online działa na zasadzie subskrypcji miesięcznej. Klient może z niej zrezygnować w dowolnym momencie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Ile osób może oglądać Canal+online jednocześnie?

W zależności od posiadanego pakietu, w tym samym czasie można korzystać z kilku urządzeń na jednym koncie w Canal+online. Standardowo są to 2 urządzenia jednocześnie, ale można rozszerzyć tę opcję do 3 a nawet 4 urządzeń.

Jakie są dostępne metody płatności za Canal+online?

Najbardziej popularnym sposobem płatności jest podłączenie karty, z której co miesiąc będą pobierane odpowiednie środki.