Mikel Arteta
Mikel Arteta fot. PressFocus

Benfica – Arsenal: transmisja, gdzie oglądać online?

Z meczu Benfica – Arsenal: transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji. Mecz rozegrany zostanie dzisiaj (18 lutego) o godzinie 21:00. Spotkanie na Stadionie Olimpijskim w Rzymie odbędzie się w ramach 1/16 finału Ligi Europy. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Benfica – Arsenal: hit 1/16 finału

Dwumecz pomiędzy Benfiką Lizbona i Arsenalem jest jednym z hitów tej rundy spotkań. W konfrontacji tej trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Benfica będzie miała jednak utrudnione zadanie, bowiem pierwszego spotkania nie będzie mogła zagrać na swoim stadionie. Mecz odbędzie się bowiem na Stadionie Olimpijskim w Rzymie.

Kanonierzy do czwartkowego meczu przystąpią podbudowani ostatnią wygraną 4:2 z Leeds United. Była to ich pierwsza wygrana po trzech ligowych spotkaniach bez wygranej. Benfica w ostatnich tygodniach również spisywała się z różnym skutkiem. Z ostatnich sześciu ligowych meczów drużyna z Lizbony wygrałą zaledwie jeden.

Więcej o spotkaniu znajdziesz w naszej obszernej zapowiedzi. Sprawdź nasze typy na mecz Benfica – Arsenal.

Benfica – Arsenal: transmisja na żywo w TV

Dzisiejszy pojedynek na Stadionie Olimpijskim w Rzymie będzie dostępny w polskiej telewizji. Z meczu 1/16 finału Ligi Europy: Benfica – Arsenal transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21:00.

Benfica – Arsenal: transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Rzymie, będzie również dostępna w internecie. Mecz Benfica – Arsenal online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze