Sergio Aguero
Sergio Aguero Grzegorz Wajda

Arsenal – Man City: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj (22 grudnia) o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz Carabao Cup: Arsenal – Man City. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Arsenal – Man City: o lepszy humor

We wtorek rozpocznie się rywalizacja w ćwierćfinałach rozgrywek o Puchar Ligi Angielskiej. W jednym ze spotkań Arsenal zmierzy się z Manchesterem City. Obie drużyny w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań, a forma Kanonierów jest wręcz tragiczna. Wtorkowe spotkanie będzie dla obu zespołów dobrą okazją do poprawienia sobie humoru przed świętami Bożego Narodzenia.

Arsenalowi w rozgrywkach Premier League jest obecnie zdecydowanie bliżej strefy spadkowej niż miejsc premiowanych grą w europejskich pucharach. Z kolei Manchester City, który tradycyjnie był wymieniany w gronie kandydatów do walki o mistrzowski tytuł, traci obecnie siedem punktów do prowadzącego w tabeli Liverpoolu.

We wtorkowym meczu w roli faworyta na boisko wybiegną podopieczni Josepa Guardioli, którzy w ostatnim czasie mieli patent na Kanonierów. Mogą się również pochwalić regularnymi wygranymi na Emirates Stadium.

Arsenal – Man City: transmisja na żywo w TV

Wtorkowe spotkanie na Emirates Stadium w Londynie będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Carabao Cup: Arsenal – Man City transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 21:00.

Arsenal – Man City: transmisja online

Transmisja dzisiejszego meczu w Londynie będzie także możliwa do obejrzenia za pośrednictwem internetu. Mecz Arsenal – Man City: online na żywo obejrzysz na internetowej stronie elevensports.pl, a także poprzez aplikację mobilną Eleven Sports, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS.

Komentarze