Wielki powrót do Jagiellonii potwierdzony!

Dani Quintana
Dani Quintana PressFocus

Jagiellonia Białystok poinformowała o powrocie Daniego Quintany. Utalentowany Hiszpan grał dla Dumy Podlasia w latach 2013-2014 i natychmiastowo stał się jedną z gwiazd Ekstraklasy. Po siedmiu latach powrócił do Polski, a z Jagiellonią podpisał roczny kontrakt.

  • Dani Quintana ponownie został zawodnikiem Jagiellonii Białystok
  • Ofensywny pomocnik występował w Ekstraklasie w latach 2013-2014
  • 34-latek od stycznia pozostawał  bezrobotny, podpisał roczny kontrakt

Dani Quintana ponownie w Jagiellonii!

Jagiellonia Białystok poinformowała o niespodziewanym wzmocnieniu. Duma Podlasia zdecydowała się podpisać roczny kontrakt z Danim Quintaną.

Hiszpan występował w Ekstraklasie w latach 2013-2014 i błyskawicznie został jedną z gwiazd polskich boisk. W 64 spotkaniach w żółto-czerwonych barwach zanotował fenomenalne liczby: 23 bramki i 20 asyst. Ponadto jest ponadprzeciętnie wyszkolony technicznie, co niejednokrotnie podrywało trybuny. Sam zawodnik również wydaje się zachwycony powrotem do Białegostoku.

Klub niesamowicie się rozwinął od mojego wyjazdu, na co bardzo miło się patrzy. Mam nadzieję, że zdołam się zaadaptować tak, jak w przeszłości – powiedział w rozmowie z klubową telewizją.

34-latek największe sukcesy święcił w Karabachu. W tej drużynie sięgnął po pięć mistrzostw Azerbejdżanu między 2015 a 2020 rokiem. Jego ostatnim klubem był CD Rongcheng, występujący w drugiej lidze chińskiej. Od stycznia Quintana pozostawał bezrobotny.

Jak poinformowała Jagiellonia, zawodnik podpisał roczny kontrakt.

Komentarze