Tuchel cały czas namawia Bayern do wielkiego transferu

Jak donosi Florian Plettenberg, Thomas Tuchel cały czas naciska na Bayern Monachium, by sfinalizować transfer Ronalda Araujo. Szkoleniowiec wskazał Urugwajczyka jako idealnego kandydata do wzmocnienia defensywy Bawarczyków.

Thomas Tuchel
Obserwuj nas w
IMAGO / Jan Huebner Na zdjęciu: Thomas Tuchel
  • Bayern nadal jest zainteresowany Araujo
  • Do tego wzmocnienia bardzo namawia Tuchel
  • Trener widzi w nim idealnego kandydata do wzmocnienia zespołu

Tuchel naciska na transfer Araujo

O możliwym transferze Ronalda Araujo do Bayernu Monachium media często informowały podczas styczniowego okienka transferowego. FC Barcelona nie chciała jednak podjąć negocjacji w sprawie sprzedaży swojego gwiazdora. Latem sytuacja może ulec zmianie.

Bayern wciąż jest zainteresowany pozyskaniem Araujo i będzie dążył do transferu. Zaangażowanie Bawarczyków jest w dużej mierze zasługą Thomasa Tuchela. Były trener Chelsea jest wielkim fanem obrońcy Barcelony. Zidentyfikował Araujo jako idealnego kandydata do dalszego wzmacniania linii obronnej Bayernu, pomimo niedawnych inwestycji w Kim Min-Jae i Erica Diera.

Według informacji Floriana Plettenberga, to Tuchel przede wszystkim naciska na Bayern, by sfinalizować ten ruch. Trener jest niezadowolony z formy niektórych swoich gwiazd, w tym Matthijsa de Ligta. Mówi się, że Holender po zakończeniu sezonu ma opuścić klub.

Zobacz również: Raków pozyskał duet piłkarzy z Afryki. Byli testowani przez Basel

Komentarze