Sprzeczne informacje ws. transferu Zaniolo do Milanu

Nicolo Zaniolo
PressFocus Na zdjęciu: Nicolo Zaniolo

Z Włoch napływają sprzeczne informacje w sprawie transferu Nicolo Zaniolo do Milanu. Wbrew wcześniejszym doniesieniom Gianluca Di Marzio uważa, że rossoneri nie złożyli żadnej oferty za reprezentanta Italii.

  • Zaniolo chce opuścić Romę w styczniu
  • Informacje dotyczące jego transferu do Milanu są sprzeczne
  • Ostatecznie Zaniolo może pozostać w Romie do końca sezonu

Ważą się losy Nicolo Zaniolo

W ostatnim czasie sporo mówi się na temat przyszłości Nicolo Zaniolo. Skonfliktowany z władzami klubu zawodnik miał odmówić udziału w ostatnim ligowym meczu przeciwko Spezii i wydaje się, że jeszcze w styczniu może zmienić otoczenie.

Zaniolo przede wszystkim był łączony z klubami Premier League, na czele których stał Tottenham. Według wcześniejszych doniesień to zespół Antonio Conte miał być nowym domem dla gracza Romy.

W poniedziałek niektóre media sugerowały, że do walki o Zaniolo włączył się Milan wysyłając Romie oficjalną ofertę. Jak donosi Gianluca Di Marzio, chociaż rossoneri są poważnie zainteresowani pozyskaniem Zaniolo, nadal nie złożyli jeszcze oficjalnej oferty giallorossim, pomimo plotek sugerujących, że już została odrzucona.

AS Roma oczekuje za swojego gracza 40 milionów euro i rozważy oferty dotyczące transferu definitywnego lub wypożyczenia z obowiązkiem wykupu.

Według najnowszych informacji Zaniolo jest zdecydowany na transfer do Milanu, który traktuje priorytetowo. Okazuje się jednak, że Milan może nie być w stanie spełnić żądań Romy, a to może poskutkować, iż zawodnik swoją karierę nadal będzie kontynuował na Stadio Olimpico. Tak czy inaczej sprawa jest dość dynamiczna i w najbliższym czasie wszystko może się jeszcze zmienić.

Zobacz również: Tottenham przechwycił cel rywala z Premier League

Komentarze