Rozchwytywany snajper wybiera nowy klub. Największe zainteresowanie w Premier League

Viktor Gyokeres może latem dołączyć do jednego z europejskich gigantów. Gwiazdor Sportingu generuje olbrzymie zainteresowanie. Największe szanse na sprowadzenie go mają ekipy z Premier League.

Viktor Gyokeres
Obserwuj nas w
fot. Alexandre Sousa / Alamy Na zdjęciu: Viktor Gyokeres
  • Viktor Gyokeres rozgrywa fantastyczny sezon w barwach Sportingu
  • Latem szwedzki snajper najprawdopodobniej dołączy do któregoś z czołowych europejskich klubów
  • Gyokeres największe zainteresowanie generuje w Premier League, gdzie do walki dołącza Chelsea

Chelsea i Arsenal walczą o snajpera Sportingu

Viktor Gyokeres szykuje się do hitowego transferu. Szwedzki napastnik rozgrywa kapitalny sezon w barwach Sportingu, czym zapracował sobie na zainteresowanie ze strony najlepszych klubów w Europie. Jego nazwisko przewija się w kontekście takich gigantów, jak Manchester United, Arsenal, Paris Saint-Germain, Milan czy Bayern Monachium.

POLECAMY TAKŻE

Gwiazdor Sportingu zgromadził już w tym sezonie 36 bramek i 15 asyst. Jest niezwykle efektywny, czego nie można powiedzieć o wielu dostępnych na rynku transferowym napastnikach. Kto ma największe szanse na sprowadzenie Gyokeresa? Z uwagi na ogromną klauzulę wykupu, która wynosi aż 100 milionów euro, media sugerują, że wyląduje on w Premier League.

Do grona zainteresowanych ściągnięciem Gyokeresa dołączyła również Chelsea, która latem musi wzmocnić ofensywę piłkarzem z najwyższej półki. Wydaje się, że w Londynie wybiorą między Szwedem a Victorem Osimhenem. Obaj mogą kosztować podobne pieniądze.

Komentarze