PSG z zaskakującym transferem z Chelsea. Plan awaryjny

Paris Saint-Germain w lecie zamierza wzmocnić linię obrony. Mistrzowie Francji liczą na to, że uda im się pozyskać wyróżniającego się zawodnika z Ligue 1. Jednak w przypadku niepowodzenia rozważają plan awaryjny. PSG może sprowadzić piłkarza Chelsea, twierdzi Jonathan Johnson.

Chelsea - Aston Villa
Obserwuj nas w
IMAGO / Pro Sports Images/ Chris Foxwell Na zdjęciu: Chelsea - Aston Villa
  • PSG planuje zwiększyć rywalizację w defensywie
  • W tym celu Paryżanie w lecie chcą pozyskać przynajmniej jednego obrońcę
  • Celem numer jeden jest Lenny Yoro, ale stołeczna ekipa ma już plan B

Obrońca Chelsea “zastąpi” Yoro w PSG?

Paris Saint-Germain od dłuższego czasu obserwuje jeden z największych talentów Ligue 1. Mowa o Lenym Yoro, który imponuje dojrzałością w barwach Lille. Osiemnastolatek w tym sezonie zaliczył już 30 spotkań i strzelił trzy gole. W lidze francuskiej zanotował 20 meczów z rzędu w wyjściowym składzie.

Obrońca Mastifów budzi ogromne zainteresowanie największych marek świata futbolu. Oprócz PSG Francuz znalazł się także na celowniku Realu Madryt. Paryżanie są świadomi istnienia konkurencji i liczą się z tym, że może nie udać im się sprowadzić go w lecie. Dlatego wytypowali zawodnika, który może “zastąpić” Yoro.

Tym piłkarzem ma być Lewi Colwill, przekonuje Jonathan Johnson. Obrońca Chelsea jest starszy o dwa lata od Yoro i zdecydowanie bardziej wszechstronny. Anglik może grać nie tylko w środku defensywy, ale także na lewej stronie. Chociaż PSG bez wątpienia jest w stanie wyłożyć odpowiednią kwotę, nie wydaje się, by The Blues zamierzali pozbywać się swojego wychowanka.

Komentarze