Prośby Ancelottiego mogą zostać spełnione, transfer ma być kwestią czasu

Leny Yoro to jeden z celów Realu Madryt na letnie okno transferowe. Zawodnik w ostatnich uwagę tygodniach przykuwa uwagę piłkarskiej Francji, na co wpływ ma jego możliwy transfer. Ciekawe wieści na temat gracza pojawiły się w serwisie Defensa Central.

Leny Yoro i Carlo Ancelotti
Obserwuj nas w
fot. Sipa US / Independent Photo Agency / Alamy Na zdjęciu: Leny Yoro i Carlo Ancelotti
  • Real Madryt wygląda na to, że latem będzie jednym z aktywniejszych klubów na rynku transferowym
  • Defensa Central przekazała kolejne wieści na temat Leny’ego Yoro
  • Zawodnik broni barw Lille i jest wyceniany na 40 milionów euro

Leny Yoro jednym z priorytetów dla Realu Madryt

Leny Yoro jest postrzegany za jeden z priorytetów transferowych Realu Madryt na letnie okno transferowe. Oprócz młodego gracza na liście życzeń Królewskich znajdują się też Kylian Mbappe czy Alphonso Davies. Już natomiast została sfinalizowana transakcja z udziałem Endricka.

Defensa Central przekonuje z kolei, że Yoro ma być lekarstwem na kłopoty Realu z brakami na środku obrony. Carlo Ancelotti podobno niejednokrotnie prosił o pozyskanie solidnego środkowego defensora i wygląda na to, że prośby w końcu zostaną spełnione przez Florentino Pereza.

Z gabinetów klubu z Madrytu wyciekły już wieści, że klub z La Liga chce pozyskać zdolnego francuskiego defensora. Źródło jednocześnie zaznacza, że na dzisiaj nie wiadomo, na jakim etapie są negocjacje dotyczące zmiany klubu przez Yoro.

Młodzieżowy reprezentant Francji to wychowanek Lille. Yoro jest wyceniany na 40 milionów euro. Aktualna umowa piłkarza z francuskim klubem obowiązuje do końca czerwca 2025 roku.

Czytaj więcej: Prezydent Realu Madryt obiecał Mbappe dwa transfery

Komentarze