Pilne kontakty matki Mbappe z Perezem. “Nie ma porozumienia”

Kylian Mbappe według wielu doniesień medialnych latem w końcu zakończy sagę transferową i dołączy z Paris Saint-Germain do Realu Madryt. Balon w tej sprawie jest pompowany od kilku tygodni. Tymczasem ciekawe wieści dotyczące pilnego telefonu Fayzy Lamari do Florentino Pereza przekazała Defensa Central.

Florentino Perez, Fayza Lamari i Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
fot. Imago / El Pais / Matthieu Mirville / TeamFoto Na zdjęciu: Florentino Perez, Fayza Lamari i Kylian Mbappe
  • Kylian Mbappe ma zostać latem nowym graczem Realu Madryt
  • Kibice Los Blancos wciąż nie mogą jeszcze poczuć ulgi, bo oficjalnego porozumienia nie osiągnięto, o czym donosi Defensa Central
  • Francuz ma kontrakt ważny z Paris Saint-Germain do końca czerwca i latem będzie mógł zmienić pracodawcę na zasadzie wolnego transferu

Matka Mbappe w ciągłym kontakcie z Realem Madryt

Kylian Mbappe ma stać się kolejnym wielkim piłkarzem w Realu Madryt po tym, jak trafił do tego klubu w minionym roku Jude Bellingham. Klub z La Liga wydaje się coraz bardziej zdeterminowany w sprawie sfinalizowania tego transferu. Defensa Central podaje natomiast, że w ostatnich godzinach Fayza Lamari kontaktowała się z Realem Madryt. Było to podyktowane doniesieniami, które dotyczą Paris Saint-Germain wokół Mbappe. Nie ma porozumienia.

25-latek ma kontrakt ważny z klubem z Ligue 1 do końca czerwca tego roku. Wydaje się zatem, że transfer z udziałem Francuza w niedalekiej przyszłości jest nieunikniony. Mimo wszystko wciąż nie ma oficjalnego porozumienia.

Popularny hiszpański serwis internetowy przekonuje, że Fayza Lamari utrzymuje natomiast stały kontakt z prezydentem hiszpańskiego klubu Florentino Perezem w sprawie transakcji, która jest tak naprawdę planowana od 2017 roku. Piłkarz po prawie siedmiu latach prawdopodobnie zmieni klub. Istnieje jednak kilka kwestii do rozwiązania.

Dziennikarz Mario Cortegana dał natomiast do zrozumienia, że Mbappe nadal prowadzi rozmowy Paris Saint Germain, z którego podobno nie chce odejść w złych relacjach. To jego ukochana ekipa na szczeblu lokalnym. Tym samym wciąż opóźniane jest porozumienie gwiazdy Tricolore z gigantem La Liga.

Czytaj więcej: Prezydent Realu Madryt obiecał Mbappe dwa transfery

Komentarze