Nadzieja umiera ostatnia? Luis Enrique zaskoczył w sprawie Kyliana Mbappe

Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się starcie Olympique'u Marsylia z Paris Saint-Germain w ramach 27. kolejki Ligue 1. W konferencji prasowej przed tym meczem wziął udział Luis Enrique, który zabrał głos m.in. na temat przyszłości Kyliana Mbappe.

Luis Enrique i Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
Every Second Media / Alamy Na zdjęciu: Luis Enrique i Kylian Mbappe
  • Kylian Mbappe podobno zdecydował się odejść z PSG
  • Luis Enrique wciąż jednak ma nadzieję, że jego podopieczny zmieni zdanie
  • Hiszpan zabrał głos w sprawie przyszłości gwiazdora

Luis Enrique: Mam nadzieję, że Kylian Mbappe zostanie w PSG

Paris Saint-Germain w 27. kolejce Ligue 1 na wyjeździe zmierzy się z Olympique’iem Marsylia. Niewykluczone, że będą to ostatnie Derby Francji z udziałem Kyliana Mbappe, który latem ma przeprowadzić się do Realu Madryt. Trener paryżan Luis Enrique wciąż jednak ma nadzieję, że skrzydłowy zostanie na Parc des Princes.

Ostatnie Derby Francji z udziałem Kyliana Mbappe? Kto tak powiedział? Mam nadzieję, że Kylian zostanie w PSG. Jeszcze niczego nie ogłosił… Może zmienić zdanie, prawda? Wyobraźmy sobie, że zdobędziemy cztery puchary, a Mbappe zdecyduje się zostać w PSG… Dlaczego nie? – powiedział Luis Enrique cytowany przez “Prime Video”.

Kapitan reprezentacji Francji w 37 spotkaniach obecnego sezonu strzelił 38 bramek i zaliczył 8 asyst. Prawdopodobne odejście napastnika z Paryża może więc być bardzo bolesne dla ekipy mistrza Ligue 1.

Komentarze