Mbappe coraz bliżej hitowego transferu. Zdradził, kiedy poznamy jego nowy klub

Kylian Mbappe wraz z końcem sezonu opuści Paris Saint-Germain. Media są zgodne, że jego nowym klubem będzie Real Madryt. Gwiazdor zapewnia, że wyjaśni swoją przyszłość jeszcze przed Euro.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
fot. Imago/Eibner Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Kylian Mbappe zdecydował się na odejście z PSG po wygaśnięciu umowy
  • Latem dołączy do nowego klubu, którym najprawdopodobniej będzie Real Madryt
  • Gwiazdor zapewnia, że wszystko stanie się jasne jeszcze przed Euro

Mbappe potwierdzi transfer do Realu przed Euro?

Kylian Mbappe wywołał ogromne poruszenie swoją decyzją o odejściu z Paris Saint-Germain. Choć francuski gigant naciskał na podpisanie nowej umowy, oferując astronomiczne warunki, ten uznał, że to idealny moment na zmianę otoczenia. Latem dojdzie więc do hitowego transferu z jego udziałem. Media są zgodne, że nowym pracodawcą Mbappe zostanie Real Madryt, który od bardzo dawna próbuje go pozyskać.

Ze środowiska piłkarza nie docierają żadne informacje. Przedstawiciele Realu Madryt również unikają tematu transferu. Zdaniem dziennikarzy, strony są na ostatniej prostej przed osiągnięciem pełnego porozumienia w kwestii zarobków, bonusów oraz innych przywilejów.

Kibice reprezentacji Francji obawiają się, że zamieszanie wokół Mbappe wpłynie na jego dyspozycję podczas nadchodzących Mistrzostw Europy. Kapitan Trójkolorowych zapewnia natomiast, że do tego nie dojdzie, gdyż jego przyszłość wyjaśni się jeszcze przed turniejem w Niemczech.

– Ludzie poznają moją przyszłość przed Euro. Jestem bardzo spokojny w tym temacie. Moja przyszłość nie jest już głównym tematem w klubie, nikt ze mną o tym nawet nie rozmawia. Na Euro udam się z czystą głową, gotowy do zrobienia wielkich rzeczy – deklaruje Mbappe.

Zobacz również: Osimhen zdecydowany na konkretny kierunek. Czeka na ruch klubu

Komentarze