Man Utd rozstanie się z defensorem? Wzbudza poważne zainteresowanie

Manchester United planuje latem przeprowadzić kilka zmian w składzie. Pod znakiem zapytania stoi przyszłość Aarona Wan-Bissaki, który generuje zainteresowanie West Hamu United.

Aaron Wan-Bissaka
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Aaron Wan-Bissaka
  • Aaron Wan-Bissaka nie ma pewnej przyszłości na Old Trafford
  • West Ham United wykazuje poważne zainteresowanie angielskim defensorem
  • Jeśli Manchester United ściągnie nowego prawego obrońcę, Wan-Bissaka zostanie sprzedany

Czerwone Diabły oddadzą obrońcę do ligowego rywala?

Manchester United jest o krok od zapewnienia sobie udziału w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Aby skutecznie rywalizować na kilku frontach, latem ma dojść do wielu zmian w składzie. Erik ten Hag domaga się nowego napastnika, pomocnika oraz środkowego obrońcy. Niewykluczone są również roszady na bokach defensywy.

Media od dawna sugerują, że Czerwone Diabły powinny rozejrzeć się za wzmocnieniem prawej obrony. W trwającym sezonie swoje szanse otrzymują Diogo Dalot oraz Aaron Wan-Bissaka. W drugiej części rozgrywek to Anglik wywalczył miejsce w wyjściowym składzie i spisuje się naprawdę dobrze.

Jego przyszłość jest natomiast uzależniona od działań klubu. Jeśli ten zdecyduje się finalnie pozyskać nowego defensora, Anglik opuści Old Trafford. Dotychczas najwięcej mówiło się o Jeremie Frimpongu z Bayeru Leverkusen.

Wan-Bissaka na brak zainteresowania narzekać nie może. “Daily Mail” donosi, że poważnie przygląda się mu West Ham United, a w szczególności David Moyes, który byłby zwolennikiem takiego ruchu.

Zobacz również: Xavi: to jedyny sport, w którym pozwala się na wyzwiska. Czas powiedzieć dość

Komentarze

Na temat “Man Utd rozstanie się z defensorem? Wzbudza poważne zainteresowanie