Kylian Mbappe w Realu Madryt? Tchouameni się wygadał

Wiele wskazuje na to, że Kylian Mbappe niebawem zasili Real Madryt. Aurelien Tchouameni w rozmowie z Telefoot wypowiadał się, jakby transfer gwiazdy PSG był już przesądzony.

Kylian Mbappe i Aurelien Tchouameni
Obserwuj nas w
IMAGO / Lionel Urman Na zdjęciu: Kylian Mbappe i Aurelien Tchouameni
  • Kylian Mbappe jest stale łączony z Realem Madryt
  • Według wielu źródeł Francuz latem zasili Królewskich
  • Transfer za pewnik wziął Aurelien Tchouameni

Tchouameni mówił jakby transfer Mbappe był dogadany

Kylian Mbappe nieustannie budzi ogromne emocje w światowych mediach. Kontrakt gwiazdora z PSG obowiązuje do 30 czerwca, a więc inne kluby mogą z nim już swobodnie negocjować. Według wielu źródeł Francuz latem 2024 roku przeniesie się do Realu Madryt.

W niedawnej rozmowie z Telefoot bardzo przekonująco o transferze Kyliana Mbappe wypowiadał się Aurelien Tchouameni. Wypowiedź została usunięta, ale słowa gwiazdy Los Blancos odnalazł serwis RealMadryt.pl.

– Hiszpanie są bardzo świadomi klasy Kyliana, ale kiedy będą już oglądać go dzień po dniu, naprawdę zdadzą sobie sprawę, jak wielkim jest graczem – powiedział Tchouameni dla Telefoot.

Słowa Francuza o tym, że Hiszpanie będą go oglądali dzień po dniu, wyraźnie komunikują, że transfer Mbappe jest już przesądzony. Kto wie, być może Tchouameni już otrzymał nieoficjalną informację w tej sprawie.

Czy twoim zdaniem pod względem sportowym Kylian Mbappe będzie transferem na miarę Cristiano Ronaldo?

Tak 56%
Nie 44%
182+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze