Juventus wytypował następców Bremera. Dwóch kandydatów

Manchester United planuje latem wykupić Gleisona Bremera z Juventusu. Jak informuje Tuttomercatoweb, Bianconeri wybrali już dwóch kandydatów do zastąpienia Brazylijczyka w kolejnym sezonie.

Gleison Bremer
Obserwuj nas w
Marco Canoniero / Alamy Na zdjęciu: Gleison Bremer
  • Bremer po sezonie odejdzie z Juventusu
  • Stara Dama już szuka kandydatów na jego miejsce
  • Klub wstępnie wytypował dwóch graczy

Diomande i Lacroix na celowniku Juventusu

Manchester United chce wzmocnić swoją linię obrony i wierzy, że Gleison Bremer może być idealnym rozwiązaniem dla klubu. W jego kontrakcie znajduje się klauzula odstępnego wynosząca 65–70 milionów euro, która obowiązuje jednak dopiero latem 2025 roku.

Bremer nie jest jedynym celem Manchesteru United, a Czerwone Diabły nie są jedynym klubem podążającym za środkowym obrońcą Juventusu, ale jest coraz bardziej prawdopodobne, że Brazylijczyk odejdzie po sezonie. Jego sprzedaż dałaby Starej Damie znaczne środki na nowe transfery.

Tuttomercatoweb podaje, że Juventus zaczął rozglądać się za możliwymi następcami Bremera i zidentyfikował dwóch zawodników na jego miejsce. To Ousmane Diomande ze Sportingu i Maxence Lacroix z VfL Wolfsburg. Dyrektor sportowy Bianconeri, Cristiano Giuntoli, uważa, że obaj gracze dobrze pasują do składu, ale żaden z nich nie jest tani, przy czym pierwszy wyceniany jest na 40 mln euro, a drugi na około 20 mln euro.

Zobacz również: Enrique: Ofensywa Barcelony to nie tylko Lewandowski

Komentarze