Juventus sprowadzi skrzydłowego Chelsea? Anglicy chętni na sprzedaż

Noni Madueke to jeden z wielu piłkarzy, którzy mogą latem opuścić szeregi Chelsea. Zainteresowanie sprowadzeniem go do siebie wykazuje Juventus - donosi "Corriere dello Sport".

Chelsea FC
Obserwuj nas w
fot. Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Chelsea FC

Madueke wyląduje w Juventusie?

Chelsea planuje poważne ruchy kadrowe w trakcie letniego okienka transferowego. Teraz za drużynę będzie odpowiadał Enzo Maresca, który ma na swojej liście życzeń kilka ciekawych nazwisk. Niewykluczone, że wielu piłkarzy opuści Stamford Bridge, tak aby zebrać fundusze na kolejne wzmocnienia. W grupie zawodników z niepewną przyszłością znajduje się Noni Madueke.

POLECAMY TAKŻE

Młody skrzydłowy w sezonie 2023/2024 długo musiał walczyć o miejsce w wyjściowej jedenastce. Finalnie Mauricio Pochettino postawił na niego w drugiej części kampanii, a ten odpłacił się niezłymi występami. We wszystkich rozgrywkach uzbierał łącznie osiem bramek i trzy asysty. Wyraźnie się rozwinął, choć w Londynie nie wszyscy są zadowoleni z jego dyspozycji.

Kolejny piłkarze są łączeni z Chelsea, więc Madueke nie ma pewności, że w kolejnym sezonie będzie grał częściej. The Blues są więc gotowi, aby latem pożegnać Anglika, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

Madueke na pewno nie musi narzekać na brak zainteresowania. W grę wchodzi dalsza gra w Premier League albo przeprowadzka do innego kraju. Corriere dello Sport” informuje, że 22-latek trafił na listę życzeń Juventusu. Chelsea oczekuje za tego zawodnika kwoty w okolicach 30 milionów funtów.

Komentarze