Gwiazda Atalanty ma kolejnego adoratora. Chelsea i Juventus mają mocnego rywala

Teun Koopmeiners wzbudza ogromne zainteresowanie drużyn z Serie A i Premier League. Dziennikarz Matteo Moretto poinformował, że do Chelsea oraz Juventusu w walce o pomocnika dołączył Manchester United.

Teun Koopmeiners
Obserwuj nas w
Giuseppe Maffia / Alamy Na zdjęciu: Teun Koopmeiners

Kolejka chętnych po Koopmeinersa, Man United włącza się do walki

Atalanta Bergamo już wie, że po zakończeniu sezonu z klubem pożegna się Teun Koopmeiners. Holenderski pomocnik miał już poinformować zespół La Dei o odejściu w najbliższym oknie transferowym. Pomocnik nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy, bowiem cały czas przybywa zainteresowanych.

Reprezentant Holandii przykuł zainteresowanie ze strony Juventusu oraz Chelsea. The Blues według medialnych doniesień mieli już nawet przygotować ofertę opiewającą na 60 milionów euro. Jednak z informacji dziennikarza Matteo Moretto wynika, że na ten moment to Juventus jest faworytem w walce o pomocnika. W ostatnich tygodniach zarówno Stara Dama, jak i klub ze Stamford Bridge zyskali poważnego konkurenta w walce o podpis Holendra. Do gry włączył się Manchester United, który sondował możliwość transferu zarówno Koopmeinersa, jak i jego klubowego kolegi – Giorgio Scalviniego.

26-letni zawodnik ze względu na duże zainteresowanie będzie mógł przebierać latem w ofertach. Jak na razie Holender skupia się na dokończeniu sezonu z Atalantą, z którą wciąż walczy zarówno w Serie A, jak i Lidze Europy. Póki co Koopmeiners rozegrał 39 spotkań, w których strzelił 13 goli i zaliczył 5 asyst. Zawodnik urodzony w miejscowości Castricum wyceniany jest na 40 milionów euro.

Gdzie powinien trafić Teun Koopmeiners?

Juventus 75%
Manchester United 8%
Chelsea 17%
63+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Juventus
  • Manchester United
  • Chelsea

Komentarze