Fenerbahce celuje w piłkarza Arsenalu. To on zastąpi Dżeko?

Fenerbahce rozgląda się za napastnikiem na przyszły sezon. Uwagę tureckiego klubu przykuł Eddie Nketiah. To właśnie Anglik jest postrzegany jako następca Edina Dżeko - informuje Steve Kay.

Eddie Nketiah
Obserwuj nas w
IMAGO / David Rawcliffe / Propaganda Photo Na zdjęciu: Eddie Nketiah
  • Fenerbahce rozgląda się za następcą Edina Dżeko
  • Na celowniku Turków znalazł się Eddie Nketiah
  • Stołeczny klub już w ubiegłym roku interesował się Anglikiem

Eddie Nketiah na liście życzeń Fenerbahce

Istnieje prawdopodobieństwo, że Fenerbahce latem będzie musiało rozstać się z Edinem Dżeko. Kontrakt Bośniaka obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku. Jednak w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby 37-latek miał być gotowy na opuszczenie Turcji. W tym celu klub ze Stambułu zaczął rozglądać się za potencjalnym następcą doświadczonego napastnika.

W tej sprawie najnowsze informacje przekazuje brytyjski dziennikarz Steve Kay. Jego zdaniem Fenerbahce zacząło monitorować sytuacje Eddiego Nketiaha z Arsenalu. Co ciekawe, Anglik już rok temu był łączony z przeprowadzką do Turcji. Nadchodzącego lata działacze ze Stambułu faktycznie mogą ruszyć po 24-latka, jeśli drużynę opuści Edin Dżeko.

Eddie Nketiah w obecnie trwającej kampanii rozegrał 32 spotkania w koszulce Arsenalu. W tym czasie Anglik zdołał sześciokrotnie wpisać się na listę strzelców oraz zaliczyć pięć asyst.

Sprawdź także:

Komentarze