De Jong nie zmienił zdania ws. transferowego hitu

Nie jest tajemnicą, że Manchester United sondował i naciskał na pozyskanie pomocnika Barcelony Frenkiego de Jonga zeszłego lata. Transfer Holendra priorytetowo traktował menedżer Czerwonych Diabłów Erik ten Hag.

Frenkie de Jong
PressFocus Na zdjęciu: Frenkie de Jong
  • De Jong nadal znajduje się n liście życzeń Man Utd
  • Pomocnik nie zmienił jednak zdania na temat transferu
  • Holender zostanie w FC Barcelonie

De Jong nadal nie zainteresowany transferem do Man Utd

Jednak pomimo wielotygodniowych negocjacji i osiągniętego porozumienia miedzy klubami transfer zablokował Frenkie de Jong. Media twierdziły, że pomocnik nie jest zainteresowany przenosinami do żadnego innego zespołu i chce walczyć o swoje miejsce w ekipie Dumy Katalonii.

Fabrizio Romano informuje, że nic nie zmieniło się w tej sprawie. Ten Hag nadal liczy na transfer De Jonga podczas letniego okienka transferowego, natomiast zawodnik wciąż nie chce ruszać się z Katalonii, gdzie czuje się szczęśliwy.

– To normalne, że Ten Hag chciałby mieć Frenkiego w Manchesterze United, ale od czerwca zawsze wspominam o tym samym: to Frenkie decyduje o swojej przyszłości, a w tej chwili nie powiedział Barcelonie, że chce odejść. Jest tam szczęśliwy, więc na tym etapie nie ma żadnych zmian – napisał włoski dziennikarz w swojej rubryce na stronie CaughtOffSide.

Biorąc pod uwagę, że De Jong był kluczowy dla formy zespołu w tym sezonie i że jest bardzo szczęśliwy w miejscu, w którym się znajduje, jest mało prawdopodobne, aby latem doszło do transferu.

Zobacz również: Arsenal nagrodzi wychowanka? Trwają rozmowy nt. nowego kontraktu

Komentarze