Dwie gwiazdy w drodze do Arabii Saudyjskiej. Wszystko ustalone

Jak informuje Fabrizio Romano, Georginio Wijnaldum podpisał już kontrakt z Al-Ettifaq, a w tym samym czasie finalizowana jest również przeprowadzka Yannicka Carrasco do Al-Shabab.

Yannick Carrasco
Obserwuj nas w
IMAGO / AntonioxPozo Na zdjęciu: Yannick Carrasco
  • Okienko transferowe w Arabii Saudyjskiej zamyka się dopiero za kilka dni
  • Saudyjskie kluby nadal więc pracują nad wzmocnieniami swoich składów
  • Do Al-Shabab ma trafić Yannick Carrasco, a Al-Ettifaq wzmocni Georginio Wijnaldum

Carrasco oraz Wijnaldum o krok od przenosin na Bliski Wschód

Europejskie kluby wciąż mogą obawiać się, że Saudyjczycy będą starali się podebrać im ważnych piłkarzy. Okienko transferowe w Arabii Saudyjskiej zamyka się bowiem dopiero za kilka dni. W drodze na Bliski Wschód są m.in. Yannick Carrasco (Atletico Madryt) oraz Georginio Wijnaldum (PSG).

Według najnowszych informacji Fabrizio Romano holenderski pomocnik podpisał już kontrakt z tamtejszym Al-Ettifaq, gdzie razem z Jordanem Hendersonem zagra pod wodzą Stevena Gerrarda. Belgijski wahadłowy ma natomiast dołączyć do Al-Shabab, co niejako potwierdził Diego Simeone.

POLECAMY TAKŻE

Uwielbiam Yannicka, zawsze dawał z siebie wszystko i jestem mu wdzięczny. Poczuł potrzebę wyjazdu, choć nie ogłoszono tego jeszcze oficjalnie, ale jeśli to prawda, to spotkamy się w Rijadzie na kawie, bo mamy bardzo dobre relacje – powiedział argentyński szkoleniowiec na konferencji prasowej.

Komentarze