Atletico zwróciło uwagę na czołowe defensora z Bundesligi

Atletico Madryt zakończył już swój udział w Lidze Mistrzów. Sternicy klubu nie zamierzają się jednak załamywać z tego powodu. AS przekazał wieści na temat celów ekipy z La Liga.

Piero Hincapie
Obserwuj nas w
fot. SPP Sport Press Photo. / Alamy Na zdjęciu: Piero Hincapie

Atletico Madryt zainteresowane Piero Hicapim

Atletico Madryt w środku tygodnia zostało wyeliminowane z elitarnych rozgrywek przez Borussię Dortmund. Niemniej świat się kończy na tym dla działaczy klubu z Wanda Metropolitano. Ci myślą już o zbliżającym się oknie transferowym. AS przekazał wieści, jacy gracze znaleźli się na radarze Los Colchoneros.

Źródło podaje, że między innymi Pero Hicapie znajduje się na liście życzeń Atletico. Według informacji udostępnionych przez otoczenie Atletico serwisowi internetowemu AS, hiszpański klub zaczął już rozmowy w sprawie ewentualnego transferu z udziałem świeżo upieczonego mistrza Bundesligi.

Duże pieniądze grze

22-letni zawodnik to 31-krotny reprezentant Ekwadoru. Działacze Atletico podobno złożyli już ofertę w sprawie zawodnika w wysokości 30 milionów euro. Nie znalazła jednak ona uznania u sterników Bayeru Leverkusen. Niemiecka ekipa oczekuje za piłkarza nieco więcej. Rynkowa wartość piłkarza jest natomiast szacowana na 35 milionów euro.

Pozostanie w niemieckiej ekipie Hincapiego, może być dużym wyzwaniem dla władz Bayeru. Atletico ma z kolei nadzieję, że pozyskując tego gracza, może zacząć na przebudowę defensywy drużyny zgodnie z planami Diego Simeone.

W tej kampanii Hincapie wystąpił w 35 meczach. Strzelił w nich jednego gola i zaliczył jedną asystę. Ekwadorczyk ma umowę ważną z klubem z Leverkusen do końca czerwca 2027 roku.

Czytaj więcej: PSG przygląda się gwiazdom Serie A, aby znaleźć następcę Mbappe

Komentarze