Lazio rozgląda się za wzmocnieniami. Na celowniku odkrycie sezonu

Lazio w letnim okienku transferowym planuje wzmocnić kadrę. Władze "Biancocelestich" zaczęły interesować się Andreą Colpanim z Monzy - informuje Nicolo Schira.

Andrea Colpani
Obserwuj nas w
Independent Photo Agency Srl / Alamy Na zdjęciu: Andrea Colpani

Andrea Colpani łączony z Lazio

Lazio nie może zaliczyć obecnego sezonu do specjalnie udanych. Co prawda zespół zagrał w 1/8 finału Ligi Mistrzów, ale ich ogólna dyspozycja daleko odbiegała od oczekiwań. Nierówna forma sprawiła, że Maurizio Sarri za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z klubem, a jego stery przejął Igor Tudor. Chorwat w przyszłej kampanii z pewnością nadal będzie szkoleniowcem „Biancocelestich”, a władze już rozglądają się za wzmocnieniami.

POLECAMY TAKŻE

Jedną z pozycji, które Lazio chce wzmocnić po sezonie jest pomoc. Przygoda Luisa Alberto w Rzymie raczej dobiegnie końca, dlatego klub planuje pozyskać zawodnika o podobnym profilu do Hiszpana. W tym celu „Biancocelesti” zaczęli przeczesywać włoski rynek, aż znaleźli odpowiedniego kandydata na miejsce byłego gracza Liverpoolu. Nicolo Schira zdradził, że tym zawodnikiem okazał się Andrea Colpani, który na co dzień reprezentuje barwy Monzy.

Włoski dziennikarz na ten moment nie przekazał więcej informacji na temat potencjalnych przenosin 25-latka do Lazio. Jednak możemy być pewni, że stołeczny klub latem ruszy po włoskiego zawodnika, bowiem już wcześniej media łączyły gracza z przeprowadzką do Rzymu.

Andrea Colpani rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze. Włoch z pewnością jest jednym z największych objawień Serie A. 25-latek w obecnie trwającej kampanii rozegrał 36 spotkań, w których strzelił osiem goli i zaliczył cztery asysty.

Sprawdź także: Bramkarz ŁKS-u rozchwytywany. Może trafić do Włoch

Komentarze