Superbet – jak obstawiać

Superbet jak obstawiać

Bukmacher Superbet przebojem wdarł się do czołówki branży w naszym kraju i dziś jest rozpatrywany jako jeden z najlepszych operatorów do gry. Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w Superbet? Wszystkie wskazówki dla początkujących graczy znajdują się w poniższym tekście, więc z nimi bez problemu odnajdziesz się w ofercie spotkań. Niniejszy poradnik jest skierowany do typerów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki, ale również ci bardziej doświadczeni mogą dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Bukmacher Superbet. Jak obstawiać mecze?

Na polskim rynku bukmacherskim Superbet zdołał w bardzo krótkim czasie poczynić niezwykle szybki progres. Jeszcze kilka lat temu jego punkty stacjonarne w Polsce kojarzył zaledwie niewielki odsetek graczy, ale gdy władze firmy zmieniły strategię, Superbet stał się jednym z najlepszych bukmacherów online. Jeśli już obstawiać zakłady bukmacherskie, to właśnie tam, gdzie oferty są z najwyższej półki i tak właśnie wygląda to w Superbecie.

Jak obstawiać mecze w Superbet? Po pierwsze należy robić to z głową, czyli zadbać o bezpieczeństwo. Ustalić kwotę, którą jest się gotowym przeznaczyć na zakłady bukmacherskie bez obciążeń dla budżetu. Następnie należy założyć konto u wybranego bukmachera i jeśli jest to Superbet, wystarczy postępować według dalszych instrukcji. Kolejnym krokiem będzie zapoznanie się z podstawowymi mechanizmami zakładów i wypróbowanie ich w praktyce. To ona sprawi, że gracz nie będzie mieć problemu z regularną grą za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mobilnej Superbet.

Superbet

95/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 18 czerwca 2024
 • Freebet 35 zł za kod, bonus 400 zł i 20 zł na Euro + pełen pakiet 3720 zł!
 • Regularne boosty kursowe

Bonus 400 zł za gola Polaków z Austrią na Euro 2024!

Zarejestruj się w Superbet z kodem GOAL. Zagraj typ na gola Polaków z Austrią i odbierz super bonus 400 zł i freebet 20 zł na Euro jako dodatki do mega pakietu 3755 zł!

Sprawdź więcej na temat kodu promocyjnego Superbet.

Krok pierwszy: rejestracja konta w Superbet online

Aby obstawiać w Superbet, potrzebne będzie nam konto gracza. Pierwszym krokiem będzie więc rejestracja u bukmachera Superbet, która wcale nie jest skomplikowanym procesem. Następnie trzeba zadbać o to, aby mieć za co grać, więc niezbędna będzie wpłata na konto, która w żargonie bukmacherskim częściej nazywana jest depozytem. Nowi gracze mogą liczyć na bonusowe środki od bukmachera, ale otrzymają je dopiero po wpłaceniu swoich pieniędzy.

Kiedy już się zarejestrujesz i wpłacisz depozyt, dzięki któremu masz za co obstawiać w Superbet, możesz przejść do właściwej gry. Strona główna bukmachera, jak i jego aplikacja mobilna pozwala łatwo rozeznać się w bieżącej ofercie. Dzięki temu w Superbet obstawianie zakładów jest bardzo proste i intuicyjne. Teraz wystarczy wybrać interesujące Cię zdarzenia do kuponu i postawić zakład. Najmniejsza stawka, którą akceptuje bukmacher wynosi 2 zł, ale wiadomo, że im więcej postawisz, tym więcej możesz ewentualnie wygrać.

Istotne są również kursy bukmacherskie, o których szczegółowo przeczytasz poniżej, ale już teraz każdy gracz powinien wiedzieć, że mnoży się je przez stawkę zakładu i w ten sposób bukmacher wylicza ewentualną wygraną. Jeśli cenisz sobie wygodną grę, zadbaj o aplikację Superbet na swoim telefonie. Zapewni ona łatwą nawigację pomiędzy wszystkimi funkcjami i będzie gwarancją powiadomień o stanie Twoich zakładów.

Jak obstawiać w Superbet? Podstawowe pojęcia

Zanim zaczniesz regularnie obstawiać w Superbet, powinieneś poznać podstawowe pojęcia, które towarzyszą ofercie bukmachera. Strona internetowa jest dość intuicyjna, więc nawet początkujący gracz powinien szybko opanować poruszanie się po niej. Warto wiedzieć, jak obstawiać zakłady w Superbet, ale żeby mieć pewność, co do wszystkich dostępnych funkcji, należy się z nimi najpierw zapoznać.

Strona główna – punkt wyjścia dla oferty bukmachera Superbet. To tutaj można znaleźć aktualne mecze dostępne do obstawienia, ale też informacje o przysługujących bonusach i promocjach. Na stronie głównej znajdują się odnośniki do pozostałych zakładek, które dają pełny ogląd na ofertę bukmacherską.

Sport – zakładka z dostępnymi wydarzeniami sportowymi, które można obstawić w Superbet. Zdarzenia są uporządkowane od tych z najlepszymi kursami, a później w zależności od popularności.


Live – jeśli szukasz zdarzeń, które odbywają się na żywo właśnie w tym momencie, to będzie to odpowiednie miejsce. Są one na bieżąco aktualizowane, a do tego przy niektórych z nich dostępna jest transmisja live online.

Gry – w jednym miejscu można obstawiać na Superbet zakłady na sporty wirtualne oraz gry karciane. Są one wyraźnie oddzielone od reszty oferty, a bardzo rozbudowana liczba gier robi wrażenie. Pod tym względem nie ma aktualnie lepszego bukmachera na polskim rynku.

Promocje – bardzo ważna zakładka, w której znajdują się wszystkie oferty promocyjne i freebety od Superbet. Jak obstawiać, to korzystając z dodatków od bukmachera, a akurat tutaj jest ich całe mnóstwo.

Newsy – bukmacher Superbet zadbał o swój własny dział z nowinkami ze świata sportu. Wszystkie newsy, do których zaliczają się przedmeczowe zapowiedzi, podsumowania itp. znajdziemy właśnie pod tą zakładką. Nie jest ona niezbędna do obstawiania, ale warto wiedzieć, że jest coś takiego.

Wyniki – gracze lubią mieć pod ręką wyniki spotkań i w Superbet została im poświęcona osobna zakładka. Dzięki temu mamy wszystko w jednym miejscu i nie trzeba przełączać się między różnymi stronami czy aplikacjami.

Punkty – niniejszy tekst odnosi się do tego, jak obstawiać w Superbet online, ale warto pamiętać, że wciąż dostępne są punkty stacjonarne. W tej zakładce bez problemu odnajdziesz najbliższy lokal naziemny tego bukmachera.

Kontakt – dostępne są różne formy kontaktu z obsługą klienta, która pomaga graczom w przypadku wszelkich niejasności. Do wyboru są tutaj czat na żywo, wiadomość e-mail lub Whatsapp pod wskazanym numerem.

Kalendarz – na stronie głównej pomiędzy głównymi zakładkami, a informacjami o promocjach znajduje się mini kalendarz, który pozwala dopasować graczom czas zdarzeń, które go interesują. Może on wybrać te odbywające się obecnie, rozpoczynające się w ciągu 3 godzin lub zaplanowane są na wybrany dzień tygodnia.

Kupon – po prawej stronie widnieje sekcja kuponu, gdzie umieszczane są wybrane przez gracza zdarzenia. Wszystkie mogą być dodane do jednego lub typer może je podzielić na kilka kuponów. Najważniejsza część, jeśli chodzi o obstawianie zakładów w Superbet.

Stawka – kwota, którą gracz chce przeznaczyć na dany zakład. Najmniej może to być 2 zł, a bukmacher zaproponował opcje 10, 25, 50 i 100 złotych, jako najczęściej wybierane przez typerów. 

Kursy bukmacherskie – określają prawdopodobieństwo zajścia danego zdarzenia. Im niższy kurs, tym bardziej realne jest wybrane zdarzenie i odwrotnie. Obstawianie zakładów w Superbet wiąże się z korzystaniem z najlepszych kursów na rynku, co jest bardzo korzystne dla graczy. Warto jednak wiedzieć, że kursy bywają zmienne i są często aktualizowane.

Potencjalna wypłata – informacja pod kuponem odnośnie możliwej wygranej, jeśli gracz prawidłowo wytypuje wszystkie wybrane zdarzenia. Uzależniona jest od stawki i kursu całkowitego, ale na konto trafia tylko w przypadku wygranej.

Poza wymienionymi elementami oferty bukmachera, warto też zajrzeć w swój profil gracza, gdzie znajdują się informacje dotyczące np. salda konta, aktywnych bonusów, statusu kuponów itp. Jeśli już znamy najistotniejsze funkcje, możemy przejść do poszczególnych zdarzeń w ofercie bukmachera Superbet.

Różnorodne zdarzenia w ofercie bukmacherskiej Superbet

Jak obstawiać, kiedy oferta jest tak rozbudowana, że nie wiadomo, na co na początku zwrócić uwagę. Bukmacher Superbet zadbał o to, żeby trafić w gusta jak największej liczby graczy, stąd szeroki wachlarz dostępnych zakładów bukmacherskich. Początkowo różnorodność może przytłoczyć zwłaszcza początkujących graczy, ale koniec końców nie powinno być problemu z poniższymi wskazówkami.

Wszystko – główna część zakładów na wybrane zdarzenie. Znajdują się tutaj wszystkie typy, które można obstawić w Superbet przy danym meczu.

Popularne – najczęściej obstawiane zdarzenia przez graczy. Spośród wszystkich kategorii zakładów dotyczących wyniku, bramek, statystyk itp. Superbet wybrał te, które użytkownicy obstawiają z największą częstotliwością.

Mecz – najbardziej znana forma zakładu, która dotyczy typowania w Superbet rezultatu wybranego spotkania. W przypadku meczu piłki nożnej wybiera się pomiędzy trzema opcjami (wygrana gospodarzy, remis, wygrana gości), np. przy meczach siatkówki do wyboru są tylko dwa typy.

Podwójna szansa – tak zwana podpórka, która jest bardzo popularna wśród meczów piłki nożnej czy też hokeja na lodzie. Daje graczowi możliwość wytypowania dwóch z trzech możliwych rezultatów, dzięki czemu wzrasta prawdopodobieństwo wygranej.

SuperBets – propozycje typów łączonych od Superbet. Jak obstawiać te zdarzenia? Należy wybrać spośród przedstawionych selekcji taką, która zdaniem gracza ma największe szanse, by się sprawdzić. Najczęściej składają się na nie dwa lub trzy szczegółowe elementy meczu np. liczba strzałów danego gracza i liczba rzutów rożnych jego drużyny.

Możliwość łączenia – bukmacher Superbet umożliwia także łączenie ze sobą większej liczby zdarzeń w ramach jednego spotkania. Kiedyś gracze nie mieli takich okazji, a dziś nie ma z tym problemu. Przykładowo do wyniku meczu piłkarskiego można dorzucić liczbę żółtych kartek i spalonych.

Gole – mnóstwo zdarzeń związanych z meczami piłki nożnej odwołuje się do bramek. Zakłady w Superbet mogą dotyczyć ich liczby, tego czy obie drużyny zdołają strzelić gola, kiedy padnie pierwsza bramka, a nawet czy przydarzy się trafienie samobójcze.

Łączone – w tej zakładce znajdują się wszystkie typy, które łączą co najmniej dwa zdarzenia w ramach jednego zakładu. Przykładowo może to być wynik meczu i liczba bramek powyżej określonego pułapu, ale możliwości graczy przy obstawianiu w Superbet są naprawdę olbrzymie.

Połowy – wszystkie typy zebrane w tej kategorii obracają się wokół połów danego meczu. Chcesz postawić na bramki w drugiej części spotkania, albo wytypować rezultat do przerwy? Ten dział będzie do tego najlepszym wyborem.

Statystyki – zakłady mogą dotyczyć wszystkiego, co da się policzyć, a statystyki na bazie firmy Opta, da się obstawić w Superbet. Typy na faule, spalone czy celne strzały to tylko niektóre z propozycji bukmachera.

Rzuty rożne – typowanie rzutów rożnych nie musi dotyczyć tylko ich liczby w trakcie spotkania. Obstawianie w Superbet umożliwia też m.in. typy na to, kto wykona pierwszy lub ostatni rzut rożny.

Handicap – bardzo popularne są typy z handicapem, które umożliwiają obstawianie w Superbet zakłady np. na zwycięstwo większą liczbą bramek.

Kartki – gracze mogą obstawiać ogólną liczbę kartek w meczu, to ile otrzyma ich konkretna drużyna, a nawet to czy sędzia pokaże czerwoną kartkę.

Szybkie – ta zakładka zawiera szczególne rodzaje zakładów. Np. kiedy zostanie zdobyty 1. gol w meczu lub jak będzie wyglądał rezultat po 25 minutach spotkania.

Zawodnicy – tutaj znajdują się wszystkie zakłady dotyczące poszczególnych zawodników. Gracze mogą obstawiać w Superbet strzelców bramek lub asystentów, ale też wskazać piłkarzy, którzy będą oddawać celne strzały i często faulować.

Graczom posiadającym konto w Superbet, którzy są zalogowani podczas przeglądania oferty bukmacherskie ukaże się również chat online z innymi użytkownikami. Ponadto do dyspozycji typera są najważniejsze statystyki dotyczące formy i wyników obydwu drużyn/zawodników branych pod uwagę. Przyjrzyjmy się teraz rodzajom zakładów, które są tutaj dostępne.

Superbet – rodzaje zakładów

W zakładach bukmacherskich występują różne rodzaje zakładów. Jak obstawiać w Superbet te najlepsze? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Część graczy woli typować tylko po jednym spotkaniu, a inni preferują kupony złożone z wielu zdarzeń. Jedni wolą typować przed meczem, a drudzy grają tylko spotkania na żywo. Poniżej znajdziesz objaśnienie każdego rodzaju zakładu, który jest dostępny w Superbet.

Zakład przedmeczowy – najpopularniejszy rodzaj zakładu, w którym gracz przed spotkaniem próbuje przewidzieć przebieg wybranego zdarzenia.

Zakład na żywo – jeśli obstawiasz zdarzenia, które już się rozpoczęły i trwają, wtedy w grze jest kupon live. W tym przypadku trzeba pamiętać, że kursy zmieniają się bardzo dynamicznie i warto oglądać transmisję z obstawianego meczu.

Zakład wirtualny – w Superbet dostępne są także zakłady na sporty wirtualne, które nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Są jednak stworzone na wzór prawdziwych dyscyplin, ale tutaj gracze mogą obstawiać z dużą większą częstotliwością.

Zakład na gry karciane – karcianki stały się bardzo popularne dzięki bukmacherom, a w Superbet można obstawiać wiele różnych rodzajów gier. Należy jednak pamiętać, że gracz może jedynie typować wydarzenia dotyczące rozgrywki, a nie samemu uczestniczyć w grze.

Zakład pojedynczy – była już mowa o graczach, którzy preferują zakłady na pojedyncze mecze. Takie nazywamy kuponami typu ‘single’, ponieważ zawierają tylko jeden mecz.

Zakład wielokrotny – każdy kupon, na którym znajdują się co najmniej dwa zdarzenia jest już zakładem wielokrotnym. Przy tego rodzaju kuponach mnoży się kursy wszystkich zdarzeń i ewentualna wygrana może być wtedy wyższa. Jednocześnie wzrasta jednak ryzyko porażki.

Prosty – gracz ma do wyboru skonstruowanie kuponu prostego, czyli takiego w którym wszystkie zdarzenia muszą zostać wytypowane prawidłowo, aby otrzymać wygraną. Stosunkowo jest to najtrudniejsze zadanie, ale i poziom wygranych może je odpowiednio wynagrodzić.

System – dla tych, którzy wolą się zabezpieczyć dostępne są zakłady systemowe. Przy nich gracz może zadeklarować, ile zdarzeń minimalnie spodziewa się trafić i wtedy nawet gdy nie wszystkie jego typy będą poprawne, może odebrać wygraną. Ten sposób jest szczególnie przydatny przy kuponach z dużą liczbą zdarzeń.

Jak obstawiać mecze w Superbet? Pierwszy kupon

W Superbet obstawianie nie będzie niczym skomplikowanym. Przekonasz się o tym w miarę upływu czasu, ale jeśli chcesz zagrać dopiero pierwszy raz, być może przyda Ci się pomoc. Zastosuj się do poniższych porad, a na pewno szybko sobie poradzisz. Przede wszystkim upewnij się, że grasz odpowiedzialnie i możesz sobie pozwolić na utratę postawionej kwoty. W przeciwnym razie nie decyduj się na grę! Pamiętaj, że:

 • stawką są Twoje pieniądze, więc dobieraj odpowiednie zdarzenia, co do których masz pewność.
 • musisz posiadać środki na koncie, aby mieć za co obstawiać w Superbet.
 • powinieneś wybrać odpowiednie rozgrywki, w których znajdują się poszukiwane przez Ciebie zdarzenia lub skorzystaj z wyszukiwarki po nazwie.
 • wybierasz rodzaj zakładu, który daje największe szanse na wygraną.
 • dopasowujesz stawkę do rodzaju zakładu i własnych możliwości finansowych.

Na końcu upewnij się i dokładnie sprawdź, czy Twój kupon zawiera dokładnie te zdarzenia, które chcesz postawić. Jeśli stawka i zakłady się zgadzają, możesz nacisnąć czerwony przycisk z napisem ‘postaw teraz’ i wejść do gry ze swoim pierwszym kuponem w Superbet.

Obstawianie w Superbet krok po kroku. Instrukcja gry

Znasz już podstawy, które pozwoliły Ci się dowiedzieć, jak obstawiać w Superbet. Bukmacher ma bardzo rozbudowaną ofertę, w której początkującym graczom może być na starcie trudno się odnaleźć. W celu sprawnego obstawiania zawsze możesz podeprzeć się poniższą instrukcją:

 1. Wejdź na swoje konto w Superbet.
 2. Przejrzyj najpopularniejsze zdarzenia w ofercie bukmacherskiej lub wyszukaj interesujące Cię zdarzenie z pomocą wyszukiwarki w lewym górnym rogu.
 3. Jeżeli się da, wybieraj zdarzenia oznaczone Super Przewagą, które mają wyższy kurs niż w standardowej ofercie.
 4. Wybierz rodzaj kuponu (prosty lub system).
 5. Dobierz rozsądną stawkę zakładu.
 6. Postaw kupon i poczekaj, aż bukmacher Superbet go rozliczy.

Pamiętaj, że większa liczba zdarzeń podnosi ryzyko porażki, więc częściej decyduj się ograniczać ilość spotkań. Obstawianie w Superbet nie jest wcale trudne i na pewno wraz z regularną grą nabędziesz doświadczenie, które sprawi, że niniejszy poradnik nie będzie Ci potrzebny.

Jak grać w Superbet, żeby wygrać?

Wielu graczy w momencie stawiania zakładu już widzi oczami wyobraźni wysoką wygraną. Niestety często rzeczywistość okazuje się inna i muszą obejść się smakiem. Jak obstawiać w Superbet, żeby wygrywać? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale istnieje kilka wskazówek, którymi podzielili się profesjonalni gracze.

 • zanim dodasz zdarzenie do kuponu, odpowiednio je przeanalizuj,
 • zachowaj umiar w liczbie zakładów na jednym kuponie,
 • dowiedz się, co o zdarzeniu myślą eksperci,
 • zapoznaj się z najważniejszymi statystykami,
 • korzystaj z promocji i ofert bonusowych, które zwiększą ewentualną wygraną,
 • bądź konsekwentny w obranej taktyce obstawiania,
 • graj za bezpieczne stawki,
 • wybieraj zdarzenia z ograniczoną liczbą opcji (zakłady dwudrogowe),
 • nie bój się dodawać zakładów z podwójną szansą.

Odpowiednie stawki i niewielka liczba dobrze dobranych zdarzeń są kluczem do wygranej. Co do ofert promocyjnych, trzeba pamiętać o zapoznaniu się z ich regulaminem. Na pewno wtedy będziesz w stanie częściej wygrywać u bukmachera Superbet. Z drugiej strony porażki są częścią gry i należy je zawsze wkalkulować. Nie da się za każdym razem wygrywać i nie ma gracza ze 100% skutecznością. Tą może pomóc poprawić na dłuższą metę dobra analiza zdarzenia.

Jeśli wiesz więcej na temat formy, stylu i możliwościach zespołu/zawodnika, jesteś w stanie lepiej przewidzieć jego postawę. Często wpływ na wyniki mają kontuzje czy inne wykluczenia, a gracze którzy są ich świadomi mają przewagę nad tymi, którzy się tym nie interesują. Warto szukać inspiracji u bardziej doświadczonych typerów i spróbować znaleźć swój własny sposób na grę w zakładach bukmacherskich.

Sprawdź równiez poradniki: Jak obstawiać w Fortunie, Jak obstawiać na STS i jak obstawiać w Betclic, a jeśli chcesz sprawdzić kompletną listę, zajrzyj do naszego rankingu najlepszych bukmacherów, gdzie znajdziesz wszystkich legalnych operatorów działających w Polsce.