Młody talent wyceniony przez Lille. To może być wyzwanie dla Realu

Real Madryt opracował ciekawą strategię transferową na lato. Według niej jednym z celów Królewskich jest Leny Yoro, broniący barwy Lille. Francuski klub wycenił zawodnika, podaje Fichajes.net.

Leny Yoro
Obserwuj nas w
fot. Imago / Panoramic / Laurent Sanson Na zdjęciu: Leny Yoro
  • Gigant La Liga ma plan, aby latem pozyskać nowego defensora
  • Fichajes.net podaje, że na celowniku Królewskich znalazł się Leny Yoro
  • Młody talent został wyceniony przez Lille

Leny Yoro znalazł się na celowniku Realu Madryt

Real Madryt najpewniej latem po dłuższej przerwie stanie się znów aktywny na rynku transferowym, inwestując krocie we wzmocnienia. Im bliżej okna transferowego, tym częściej pojawiają się w mediach wieści na temat ewentualnych wzmocnień Los Blancos. Serwis Fichajes.net przekazał, że jednym z celów hiszpańskiego klubu jest obrońca Lille.

Sternicy Realu mają uważać Leny’ego Yoro za jednego z głównych kandydatów do wzmocnienia obronny. Zawodnik co prawda nie zadebiutował jeszcze w seniorskiej reprezentacji Francji. Mimo wszystko 18-latek przykuł uwagę władz nie tylko giganta La Liga, ale też innych czołowych europejskich ekip.

Lille, świadome wartości Yoro, chciałoby zarobić na transferze z udziałem tego gracza mniej więcej 60 milionów euro. Kwota może wydawać się wysoka jak na młodego zawodnika. Yoro jednak jest jednego z najlepszych młodych środkowych obrońców na świecie. Aktualne umiejętności piłkarza i prognozy na przyszłość, czynią go atrakcyjną inwestycją dla każdego klubu ze światowej czołówki.

Czytaj więcej: The Sun spodziewa się letniej bomby transferowej, mowa o 75 mln za gwiazdę Premier League

Komentarze