Mbappe wściekły na PSG, klub nie dotrzymał słowa

Kylian Mbappe prawdopodobnie po sezonie zakończy swoją przygodę z Paris Saint-Germain. Tymczasem według informacji relacje zawodnika z klubem z Parc des Princes nie są ostatnio najlepsze.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
fot. Imago / Jonathan Moscrop / Sportimage Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Kylian Mbappe latem prawdopodobnie zasili szeregi Realu Madryt
  • Według informacji L’Equipe reprezentant Francji nie jest w najlepszych relacjach z klubem z Paryża
  • Piłkarz podejrzewa, że wyciek informacji do mediów o jego rozstaniu z paryżanami wyszedł od przedstawicieli mistrzów Ligue 1

Napięte relacje na linii Kylian Mbappe – PSG

Kylian Mbappe nie jest zdecydowany na przedłużenie kontraktu z Paris Saint-Germain. Jego umowa kończy się z końcem czerwca tego roku. L’Equipe twierdzi, że relacje zawodnika z klubem z Ligue 1 są ostatnio napięte. Źródło przekonuje, że piłkarz podejrzewa przedstawicieli PSG o przekazywanie mediom informacji na tego temat. Po tym, jak napastnik poinformował sternika klubu Nassera Al-Khelaifiego o swojej decyzji o opuszczeniu klubu, jego status w drużynie zmienił się diametralnie. W meczu ze Stade Rennes (1:1) zawodnik opuścił boisko w 65. minucie, a w trakcie rywalizacji z AS Monako (0:0) zakończył grę już w przerwie.

Mbappe jednocześnie podejrzewa, że informacja o tym, że odejdzie z klubu z Paryża wyszła z klubu. Zawodnik z tego powodu jest bardzo niezadowolony, bo ustalenia były inne. Mbappe chciał ogłosić swoje odejście w późniejszym terminie, budując długoterminowy plan komunikacji.

W związku z powyższym piłkarz uznał, że PSG ponownie złamało dane mu słowo. Nie rozumie metod klubu, biorąc pod uwagę, że jego zespół wkrótce czeka ważny mecz w Lidze Mistrzów.

Komentarze