Mbappe starł się z Al-Khelaifim. PSG reaguje na informacje mediów

Le Parisien poinformowało, że Kylian Mbappe starł się z Nasserem Al-Khelafim przed meczem z Tuluzą. PSG szybko zareagowało na te doniesienia za pośrednictwem RMC Sport.

Nasser Al-Khelaifi i Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Nasser Al-Khelaifi i Kylian Mbappe

Konflikt Mbappe z Al-Khelaifim? PSG dementuje

W niedzielny wieczór (12 maja) Paris Saint-Germain mierzyło się u siebie z Tuluzą (1:3). Był to ostatni mecz dla Kyliana Mbappe na Parc des Princes, po tym jak Francuz oficjalnie ogłosił swoje odejście po zakończeniu sezonu 2023/2024.

W trakcie spotkania ultrasi PSG godnie pożegnali swoją największą gwiazdę, wywieszając pochlebne transparenty. Natomiast reszta stadionu zareagowała nieco inaczej, ponieważ z wielu sektorów dało się usłyszeć gwizdy.

POLECAMY TAKŻE

Kulisy scen, które rzekomo miały miejsce przed pierwszym gwizdkiem, wyjawiło Le Parisien. Według źródła pomiędzy Kylianem Mbappe a Nasserem Al-Khelaifim doszło do ostrej kłótni. Ponoć katarski prezes PSG był zły ze względu na to, że piłkarz nie podziękował mu w oficjalnym pożegnaniu, które zostało opublikowane w klubowych mediach społecznościowych.

PSG zareagowało na te doniesienia za pośrednictwem RMC Sport. Klub zdementował opublikowane informacje.

“To bolesne widzieć, jak dziś wieczorem krążą fałszywe wiadomości. Między zawodnikiem a prezydentem nie było sporu. Spotykali się regularnie przed meczami, aby sfinalizować ustalenia dotyczące odejścia pod koniec sezonu. Każde spotkanie było konstruktywne i pełne szacunku, także przed wczorajszym meczem” – czytamy w RMC Sport.

Czytaj dalej: Kylian Mbappe zwrócił się do Realu Madryt z nietypową prośbą

Komentarze