Ronaldo spotkał się z ikonami sportów walki w Rijadzie

Już w piątek dojdzie w Rijadzie to walki wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą a Francisem Ngnannou. W sieci pojawiło się zdjęcie obu panów z Cristiano Ronaldo. Nie zabrakło na nim jeszcze innej ikony boksu.

Cristiano Ronaldo
Obserwuj nas w
IMAGO / Sports Press Photo Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
  • W piątek Anthony Joshua skrzyżuje rękawice z Francisem Ngannou w Rijadzie
  • Z kolei w maju Arabia Saudyjska gościć będzie pojedynek Tysona Fury’ego i Oleksandra Usyka
  • W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym z ikonami sportów walki pojawił się Cristiano Ronaldo

Ronaldo najważniejszym sportowym ambasadorem Arabii Saudyjskiej. Spotkał się z ikonami sportów walki

Już w piątek dojdzie do ogromnego wydarzenia w świecie boksu. Anthony Joshua skrzyżuje rękawice z Francisem Ngannou. Były mistrz UFC ma już za sobą niezły pojedynek z Tysonem Furym w formule bokserskiej i znów spróbuje w niej swoich sił.

Z kolei wspomniany Fury już w maju zmierzy się z Oleksandrem Usykiem. Do obu wielkich walk dojdzie w Rijadzie, w Arabii Saudyjskiej.

Nie ulega wątpliwości, że Cristiano Ronaldo jest obecnie najważniejszym ambasadorem saudyjskiego sportu. Turki Alalshikh, doradca na dworze królewskim, zadbał o to, by kapitan reprezentacji Portugalii pojawił się na spotkaniu z innymi ikonami sportu. Tym samym niedawno pojawiło się w sieci zdjęcie pięciokrotnego zdobywcy Złotej Piłki z Joshuą, Ngannou, Furym – oraz właśnie Alalshikhem.

“Z drogimi przyjaciółmi. Najlepsi sportowcy w swoich dyscyplinach, a nadchodzi wielka niespodzianka. Nadchodzi nowy projekt w Rijadzie z legendarnym Cristiano Ronaldo. Ogłosimy go za kilka miesięcy. Czekamy na piątkową walkę Joshuy z Ngannou, a także na najlepszy bokserski pojedynek wszechczasów. Mowa tu o pojedynku legendarnego Tysona Fury’ego i wielkiego mistrza, Usyka” – napisał królewski doradca.

Ronaldo w tym sezonie rozegrał już 30 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Zanotował w nich 28 bramek i 11 asyst.

Czytaj więcej: Barcelona uruchamia swoją platformę streamingową. Niebawem dokument o gwieździe.

Komentarze