Kolejny artysta pojawi się na koszulkach Barcelony podczas El Clasico

Współpraca FC Barcelony ze Spotify już kilkukrotnie raczyła kibicami ciekawymi kolaboracjami. Jak poinformował kataloński Sport, podczas kwietniowego El Clasico Blaugrana ponownie założy koszulki, na których znajdzie się logo międzynarodowego artysty.

Logo Rolling Stones na Stadionie Olimpijskim
Obserwuj nas w
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Logo Rolling Stones na Stadionie Olimpijskim
  • FC Barcelona współpracuje z firmą Spotify od 2022 roku
  • Od tamtej pory w starciach z Realem Madryt występowali z logiem, między innymi, Drake’a czy The Rolling Stones
  • Tradycji stanie się zadość i w kwietniowym starciu gigantów na Santiago Bernabeu

FC Barcelona znów będzie promować muzyczną gwiazdę. Tym razem z Kolumbii

FC Barcelona nawiązała ścisłą współpracę ze Spotify w 2022 roku. Hegemon na rynku muzycznym został tytularnym sponsorem Camp Nou, ale na tym kontrakt się nie kończy. Obie strony uzgodniły, że w meczach ligowych przeciwko Realowi Madryt, Blaugrana będzie promować największe gwiazdy światowej popkultury.

I tak też się dzieje. W przeszłości na koszulkach Dumy Katalonii podczas El Clasico pojawiały się logotypy takich artystów, jak Drake, Rosalie czy the Rolling Stones.

Jak donosi kataloński Sport, nie inaczej będzie i podczas kwietniowego starcia na Santiago Bernabeu. Wówczas na strojach gości ma pojawić się logo Karol G. To niezwykle popularna artystka z Kolumbii.

Kolumbijska piosenkarka jest w trakcie promowania swojego albumu “Manana Sera Bonito”. W lipcu zagra ona trzy koncerty na Santiago Bernabeu, a według wspomnianego źródła, planuje też dwukrotnie wystąpić na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. Jej “udział” w El Clasico jest również z pewnością częścią akcji marketingowej promującej tę europejską część jej trasy.

Czytaj więcej: Ibra nie nudzi się na emeryturze. Dołączył do projektu Gerarda Pique [WIDEO].

Komentarze