Gwiazda Hollywood promuje letnią trasę Manchesteru City [WIDEO]

Manchester City już mocno promuje swoje letnie tournee po Stanach Zjednoczonych. W filmiku opublikowanym przez klub główną rolę odgrywa były wrestler, a obecnie wzięty aktor – John Cena.

Erling Haaland
Obserwuj nas w
IMAGO / Sportimage Na zdjęciu: Erling Haaland
  • Manchester City latem poleci do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozegra prestiżowe mecze towarzyskie
  • Choć dopiero rozpoczęła się wiosna, Obywatele już promują to wydarzenie
  • W filmu opublikowanym przez klub główne role odgrywają Erling Haaland i… John Cena

“Nie widzisz mnie?”

Marcowe zgrupowanie reprezentacji narodowych sprzyja ogłoszeniom ze strony klubów. Największe europejskie zespoły niedawno poinformowały o swoich planach na letni obóz przygotowawczy. Kibice Manchesteru City mają pełne prawo do zacierania rąk. Ich ulubieńcy zmierzą się z Celtikiem FC, AC Milanem, FC Barceloną oraz Chelsea FC.

Wydawać by się mogło, że takich hitów nie trzeba specjalnie promować. Obywatele wyszli jednak z założenia, że lepiej dmuchać na zimne. Dlatego też opublikowali za pomocą swoich mediów społecznościowych zabawne wideo. Występują w nim Erling Haaland oraz John Cena. Gwiazda reprezentacji Norwegii chwali się w nim wziętemu aktorowi, że przyleci do Stanów Zjednoczonych. Nie zabrakło wykorzystania popularnego żartu Ceny związanego z “Niewidzialnym człowiekiem” oraz innych elementów humorystycznych. Gwiazdor ostatnich filmów z serii “Szybcy i wściekli” czy odtwórca roli “Peacemakera” świetnie wypadł.

Zanim Manchester City wybierze się na tournee, musi skupić się na kluczowych momentach sezonu. Anglicy wciąż mają szansę na obronę potrójnej korony.

Czytaj więcej: Wstydliwa wpadka Rice’a? Gwiazda Arsenalu zabrała głos.

Komentarze