Wyczekiwany powrót stał się faktem. Obrońca Realu wniebowzięty

Eder Militao wreszcie wrócił do gry. Obrońca Realu Madryt doznał na początku sezonu poważnej kontuzji, która wyeliminowała go na wiele miesięcy.

Eder Militao
Obserwuj nas w
fot. Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Eder Militao
  • Eder Militao wrócił w niedzielę na murawę po bardzo długiej przerwie
  • Na początku sezonu Brazylijczyk zerwał więzadła krzyżowe
  • Obrońca pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry meczu z Athletic Club

Militao wrócił do gry. Real długo wyczekiwał

Eder Militao w pierwszej kolejce tego sezonu zerwał więzadła krzyżowe, poważnie osłabiając defensywę Realu Madryt. Na powrót do gry czekał wiele miesięcy. Kibice nie mogli się doczekać, kiedy znowu zobaczą na murawie jednego z najważniejszych zawodników. Przed meczem z Athletic Club Carlo Ancelotti potwierdził, że Brazylijczyk jest gotowy, aby rozegrać kilka minut.

W doliczonym czasie gry Militao pojawił się na murawie. Kibice przywitali go gromkimi brawami, a koledzy z drużyny wyściskali z namiętnością. Po ostatnim gwizdku 26-latek udzielił krótkiego wywiadu, przyznając, że to dla niego wielki moment.

– Czuję dużą radość i jestem wielce szczęśliwy. Gdy otrzymałem wsparcie kibiców po wyjściu na rozgrzewkę, to poczułem radość, której nie jestem w stanie opisać. Wiele razy myślałem o powrocie. To były trudne dni, ale teraz cieszę się dobrymi chwilami – wyznał Militao.

Zobacz również: Gwiazdor Realu nie obawia się transferu Mbappe. “Problem dla trenera”

Komentarze