Marchisio o przyszłości Mbappe w nowym klubie. “Nie będzie z tym problemu”

Kylian Mbappe najpewniej latem zmieni barwy klubowe. Reprezentant Francji według medialnych wieści zasili szeregi Realu Madryt na zasadzie wolnego transferu. W rozmowie z dziennikiem AS ciekawej wypowiedzi na temat gracza Paris Saint-Germain udzielił Claudio Marchisio.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
fot. Imago / Jonathan Moscrop / Sportimage Na zdjęciu: Kylian Mbappe
  • Coraz bardziej realny wydaje się scenariusz z transferem Kyliana Mbappe
  • Claudio Marchisio cytowany przez stronę internetową dziennika AS wypowiedział się na temat tego, jak trener Carlo Ancelotti może poradzić sobie z ułożeniem z gry z kilkoma gwiazdami w składzie
  • Francuski zawodnik ma według medialnych wieści dołączyć do Realu Madryt na zasadzie wolnego transferu

Claudio Marchisio: Carlo Ancelotti nie będzie miał z tym problemu

Kylian Mbappe ma kontrakt ważny z Paris Saint-Germain tylko do końca czerwca tego roku. Nie brakuje w ostatnim czasie wieści na temat przyszłości piłkarza. Tymczasem ostatnio na temat ewentualnej gry zawodnika w szeregach giganta La Liga wypowiedział się jeden z byłych włoskich piłkarzy.

– Myślę, że Carlo Ancelotti byłby bardzo szczęśliwy i nie miałby problemu z połączeniem wszystkich talentów w Realu Madryt. Robił to już wcześniej. Warto przypomnieć sobie składy tej ekipy z przeszłości – mówił Claudio Marchisio w rozmowie z dziennikiem AS.

25-latek w tej kampanii wystąpił łącznie w 37 spotkaniach, notując w nich 38 trafień. Mbappe zaliczył też osiem asyst.

Czytaj więcej: Prezydent Realu Madryt obiecał Mbappe dwa transfery

Komentarze