Polki walczą o Euro 2025, Kamczyk z golem-stadiony świata [WIDEO]

Reprezentacja Polski kobiet we wtorek rozgrywała drugi mecz w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2025. Choć musiały uznać wyższość rywalek z Austrii, jedna z Biało-czerwonych popisała się przepięknym trafieniem.

Ewelina Kamczyk
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Na zdjęciu: Ewelina Kamczyk
  • Polki rywalizują obecnie w eliminacjach do Euro 2025
  • We wtorek przegrały drugi mecz w tym cyklu, tym razem przeciwko Austriaczkom (1:3)
  • Ewelina Kamczyk w drugiej połowie ustrzeliła jednak fantastyczną bramkę

Polki wciąż bez zwycięstwa w eliminacjach, ale mają na koncie pamiętnego gola

Reprezentacja Polski kobiet walczy obecnie o miejsce na nadchodzących Mistrzostwach Europy w Szwajcarii, które odbędą się w 2025 roku. Rozpoczęły je w poprzedni piątek od porażki z przeciwniczkami z Islandii (0:3).

We wtorek Biało-czerwone podejmowały u siebie Austriaczki. Te szybko wyszły na prowadzenie za sprawą Sarah Puntigam. Polki się jednak nie poddawały. Po zmianie stron, w 56. minucie, Ewelina Kamczyk zdecydowała się na strzał z dalekiej odległości. Szalony pomysł wypalił, piłka odbiła się od poprzeczki i zatrzepotała w siatce.

Niestety, choć w czasie rzeczywistym gol dawał remis, ostatecznie okazał się trafieniem na otarcie łez. W trakcie ostatniej półgodziny, goście strzelili dwie bramki i ostatecznie wygrali 3:1. Tym samym podopieczne trener Patalon zajmują ostatnie miejsce w grupie czwartej eliminacji do Euro 2025 z zerowym dorobkiem punktowym.

Czytaj więcej: Świetne wieści dla Kloppa. Gwiazdy wróciły do treningów.

Komentarze