Fernando Santos zaprosił kolejnych piłkarzy. Młodzi zawodnicy dostaną szansę pokazania się

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, Fernando Santos wezwał kolejnych piłkarzy na wcześniejsze zgrupowanie. Selekcjoner skupił się na obiecujących zawodnikach.

Fernando Santos
PressFocus Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Fernando Santos wezwał kolejnych piłkarzy na wcześniejsze zgrupowanie
  • Selekcjoner skupił się głównie na obiecujących zawodnikach
  • Grupa odbędzie kilka treningów i zagra mecz sparingowy

Fernando Santos zaprasza młode talenty na dodatkowe zgrupowanie

Fernando Santos spełnia swój plan o dodatkowym zgrupowaniu dla zawodników, którzy nie znaleźli się na oficjalnej liście powołanych. Piłkarze pod okiem selekcjonera odbędą kilka treningów i zagrają mecz sparingowy z kadrą do lat 19. W środę Warta Poznań przekazała, że na kadrę uda się Kajetan Szmyt.

Według doniesień Tomasza Włodarczyka zaproszenie na wcześniejsze zgrupowanie otrzymali kolejni zawodnicy. W tym gronie mają się znaleźć: Marcel Wędrychowski (Pogoń Szczecin), Arkadiusz Pyrka (Piast Gliwice), Michał Rakoczy (Cracovia), Miłosz Matysik (Jagiellonia Białystok), Gabriel Kobylak (Radomiak Radom), a także Patryk Peda (SPAL).

Wcześniej ustalono, że w dodatkowym zgrupowaniu wezmą udział niektórzy powołani na mecz z Niemcami i Mołdawią. Są to m.in. Ben Lederman, Bartosz Slisz, Michał Skóraś, Mateusz Łęgowski i Krystian Bielik.

Zobacz także: PSG blisko pozyskania zawodnika z Realu Madryt

Komentarze