Znakomity wieczór Skórasia. Bez niego nie byłoby wygranej

W 32. kolejce Jupiler League doszło do starcia Club Brugge - Anderlecht. Lepsi w pojedynku w grupie mistrzowskiej okazali się gospodarze. Udział przy dwóch golach zanotował Michał Skóraś.

Michał Skóraś
Belga News Agency / Alamy Na zdjęciu: Michał Skóraś
  • Michał Skóraś zanotował znakomite spotkanie w Jupiler League
  • Polak mocno przyczynił się do zwycięstwa Club Brugge
  • To po jego zagraniu gospodarze otworzyli wynik

Belgia. Club Brugge wygrywa hit, Skóraś z dwoma asystami

W Belgii zakończył się sezon zasadniczy. Club Brugge i Anderlecht trafiły do grupy mistrzowskiej. Te drużyny zmierzyły się w niedzielnym hicie Jupiler League. Ekipa z Brugii już w trzeciej minucie otworzyła wynik spotkania. Na listę strzelców wpisał się Brandon Mechele. Z rzutu rożnego celnie dogrywał mu Michał Skóraś.

Kilkanaście minut po zmianie stron Polak miał już na koncie dwie asysty. Tym razem bezbłędnie podawał do Raphaela Onyediki. Jeszcze przed upływem regulaminowego czasu gry Nigeryjczyk skompletował dublet. Anderlecht odpowiedział dopiero w doliczony czasie rywalizacji.

Michał Skóraś rozegrał 80 minut i został zmieniony przez Edera Balantę. Club Brugge wygrał 3:1 i traci pięć punktów do liderującego Anderlechtu.