Neymar podjął kluczową decyzję. W tym będzie występował w przyszłym sezonie

Neymar aktualnie boryka się z poważną kontuzją, po tym jak zerwał więzadła krzyżowe. Mimo kiepskiego początku w Saudi Pro League gwiazda Al-Hilal nie zmieniła zdania ws. dalszej gry w klubie. Jak donosi dziennikarz Shay Lugassi w przyszłym sezonie Brazylijczyk wciąż będzie piłkarzem saudyjskiego zespołu.

Neymar
Obserwuj nas w
Mauricio Paiz / Alamy Stock Photo Na zdjęciu: Neymar
  • Neymar na początku sezonu zerwał więzadła krzyżowe
  • Brazylijczyk był ostatnio łączony z powrotem do FC Barcelony
  • Gwiazda Al-Hilal podjęła decyzję, gdzie zagra w przyszłym sezonie

Neymar zostaje w Al-Hilal na przyszły sezon

Neymar podczas ostatniego letniego okna transferowego zdecydował się przyjąć lukratywną ofertę z Arabii Saudyjskiej. Brazylijczyk w sierpniu został piłkarzem Al-Hilal, które zapłaciło Paris Saint-Germain aż 90 milionów euro. Choć przygoda w Saudi Pro League rozpoczęła się od poważnej kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych, to 32-latek nie ma zamiaru opuszczać Półwyspu Arabskiego.

POLECAMY TAKŻE

Jak poinformował Shay Lugassi w przyszłym sezonie Neymar będzie zawodnikiem Al-Hilal. Najbliższe otoczenie piłkarza zaprzeczyło medialnym doniesieniom na temat jego powrotu do FC Barcelony. W tym sezonie reprezentant Brazylii w barwach nowego klubu zdążył zagrać zaledwie 5 spotkań, w których strzelił jedną bramkę i zaliczył trzy asysty.

Wiele wskazuje na to, że po raz kolejny zobaczymy 32-latka na boisku dopiero w nowym sezonie. Niedawno jeden z lekarzy ujawnił, że nie ma szans na to, aby Neymar wystąpił podczas Copa America.

Komentarze