Skandal z udziałem reprezentacji Francji! Interweniowała policja

Reprezentacja Francji we wtorek tydzień temu grała towarzysko z Chile. Dziennikarz Romain Molina ujawnił, że po spotkaniu francuscy zawodnicy zorganizowali w hotelu imprezę. Skargi pozostałych gości spowodowały, że interweniować nad ranem musiała miejscowa policja.

Reprezentacja Francji
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Reprezentacja Francji
  • Reprezentacja Francji wygrała 3:2 z Chile w meczu towarzyskim
  • Po spotkaniu w hotelu piłkarze Les Bleus urządzili imprezę
  • Według Romaina Moliny zawodnicy spożywali alkohol i używali gazu rozweselającego

Reprezentanci Francji hucznie świętowali w hotelu wygrany mecz

Reprezentacja Francji przygotowuje się do Mistrzostw Europy 2024. Podczas marcowego zgrupowania podopieczni Didiera Deschampsa rozegrali dwa mecze towarzyskie z Niemcami oraz Chile. Po drugim spotkaniu z drużyną z Ameryki Południowej doszło do dużego skandalu z udziałem części kadrowiczów. Trzech piłkarzy z okazji zwycięstwa zorganizowało w hotelu imprezę, która na ich nieszczęście skończyła się interwencją policji.

Jak informuje znany francuski dziennikarz Romain Molina zawodnicy, którzy byli obecni podczas zabawy w hotelu, mieli spożywać alkohol. Co więcej, na samych napojach wysokoprocentowych się nie skończyło, bowiem piłkarze używali również gazu rozweselającego.

Huczne świętowanie nie spodobało się reszcie hotelowych gości, którzy skarżyli się ze względu na ogromny hałas. Na miejscu w jednym z hoteli w Marsylii nad ranem pojawiła się policja.

Jak informują pozostałe media, w imprezie na pewno nie brali udziału tacy piłkarze jak: Kylian Mbappe, Warren Zaire Emery, Randal Kolo Muani, Lucas Hernandez, Ousmane Dembele oraz Marcus Thuram.

Reprezentacja Francji będzie podczas Euro grupowym rywalem biało-czerwonych. Mecz z Trójkolorowymi podopieczni Michała Probierza zagrają 25 czerwca na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Komentarze