Prezes Cracovii skomentował przyszłość Jacka Zielińskiego

"Nie jest prawdą, że rozmowy z jakimkolwiek trenerem są na ostatniej prostej" - mówi Mateusz Dróżdż, prezes Cracovii w rozmowie z "Gazetą Krakowską" na temat potencjalnej zmiany trenera i zatrudnienia Dawida Szulczka.

Jacek Zieliński
Obserwuj nas w
IMAGO / MICHAL STANCZYK / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Jacek Zieliński
  • Ważą się losy Jacka Zielińskiego w Cracovii
  • “WP SportoweFakty” informowały o zainteresowaniu “Pasów” Dawidem Szulczkiem
  • Teraz do tematu zmiany na stanowisku trenera odniósł się prezes Mateusz Dróżdż

Szulczek w Cracovii?

Cracovia w tym roku i ogólnie w całym sezonie radzi sobie dość przeciętnie. Zespół prowadzony przez Jacka Zielińskiego raczej musi spoglądać na to, co dzieje się za ich plecami, niż na górną połowę stawki. Niemniej wydaje się, że utrzymanie “Pasów” powinno być w tej kampanii formalnością. Jednak nie wiadomo jaka przyszłość czeka trenera w przyszłości. Ostatnio pojawiły się informacje mówiące o tym, że “Pasy” interesują się Dawidem Szulczkiem. Głos w tej sprawie zabrał sam prezes Dróżdż.

POLECAMY TAKŻE

Trener Zieliński ma plan do zrealizowania i na tym się koncentrujemy. Analiza będzie dokonana w maju i zostaną podjęte decyzje. Jeśli będą jakieś informacje dotyczące jego, to trener Zieliński najpierw dowie się o tym od prezesa, a nie z gazet – mówi w rozmowie z “Gazetą Krakowską”.

Nie jest prawdą, że rozmowy z jakimkolwiek trenerem są na ostatniej prostej. Tak jak mówię, musimy mieć pewien plan działania – dodaje.

Czytaj więcej: Cracovia ukarana za skandaliczną oprawę. Komisja Ligi zdecydowała

Komentarze