Bramkarz Warty Poznań przedłużył umowę z klubem

Warta Poznań poinformowała, że Jędrzej Grobelny przedłużył kontrakt do końca czerwca 2025 roku. Ponadto klub ma opcję jednostronnego przedłużenia pobytu bramkarza do końca sezonu 2026/27.

Jędrzej Grobelny
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Jędrzej Grobelny
  • Jędrzej Grobelny przedłużył kontrakt z Wartą Poznań
  • Golkiper rozegrał w tym sezonie łącznie 20 meczów w PKO Ekstraklasie
  • 22-latek jest wychowankiem Zielonych

Warta Poznań znajduje się w kryzysie i musi walczyć o utrzymanie w Ekstraklasie. Piłkarze Dawida Szulczka mają tylko dwa punkty nad strefą spadkową. Poznański klub poinformował dziś, że przedłużono kontrakt z 22-letnim Jędrzejem Grobelnym. Golkiper w tym sezonie zachował siedem czystych kont w 20 spotkaniach ligowych. Do Poznania wrócił w połowie 2021 roku z Pogoni Szczecin.

POLECAMY TAKŻE

Trudno byłoby nie dostrzec postępów, które w ostatnim czasie zrobił Jędrzej Grobelny. Cieszy nas to tym bardziej, że mówimy o zawodniku, który jest wychowankiem Akademii Warty Poznań. Jako klub stawiamy bowiem na młodych graczy – powiedział prezes Artur Meissner.

Można powiedzieć, że Jędrzej wykorzystał swoją szansę i dziś w coraz większym stopniu stanowi o sile pierwszej drużyny. Na dodatek ma też spory potencjał. Dlatego zaproponowaliśmy zawodnikowi nowy kontrakt i cieszymy się, że doszliśmy do porozumienia – dodał.

Komentarze