Cudowne trafienie z rzutu wolnego! Fran Alvarez zaskoczył bramkarza [WIDEO]

Widzew Łódź w meczu 26. kolejki Ekstraklasy mierzył się z Koroną Kielce. W drugiej połowie meczu cudowną bramką popisał się Fran Alvarez. Hiszpan idealnie przymierzył z rzutu wolnego.

Fran Alvarez
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Fran Alvarez
  • Widzew Łódź podejmował Koronę Kielce w meczu 26. kolejki Ekstraklasy
  • Fran Alvarez zdobył bramkę z rzutu wolnego
  • Hiszpan w pierwszej połowie zaliczył asystę przy golu Rondicia

Alvarez przymierzył idealnie z rzutu wolnego

Widzew Łódź w meczu 26. kolejki Ekstraklasy gościł na własnym stadionie drużynę Korony Kielce. Podopieczni Daniela Myśliwca worek z bramkami otworzyli tuż przed przerwą. Natomiast wynik na 2:0 podwyższyli w 56. minucie meczu za sprawą gola Frana Alvareza.

Gospodarze otrzymali rzut wolny w na wysokości piątego metra od linii końcowej boiska. Kąt był na tyle ostry, że nikt nie spodziewa się, że Alvarez zdecyduje się na bezpośredni strzał na bramkę. Jednak Hiszpan ku zaskoczeniu wszystkich wycelował na tyle precyzyjnie, że futbolówka wpadła do siatki tuż przy lewym słupku golkipera.

26-letni Alvarez był w tym meczu jednym z najlepszych piłkarzy Widzewa. Hiszpan nie dość, że wpisał się na listę strzelców, to w pierwszej połowie asystował przy golu Rondicia. Dla pomocnika łódzkiego klubu to piąty gol w tym sezonie.