Cracovia ogłosiła nowego prezesa, nowa era w historii klubu

Cracovia ogłosiła informację w sprawie wyboru nowego prezesa. Stery nad klubem przejął Mateusz Dróżdż. Wcześniej podobna rolę pełnił w Widzewie Łódź.

Mateusz Dróżdż
Obserwuj nas w
fot. Imago / Norbert Barczyk / PressFocus / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Mateusz Dróżdż
  • Cracovia w swoich mediach przekazała informację o wyborze nowego prezesa
  • Zgodnie z doniesieniami mediów stery nad ekipą z Krakowa przejął Mateusz Dróżdż
  • Wybór nowego prezesa był podyktowany tym, że pod koniec 2023 roku zmarł prof. Janusz Filipiak, pełniący wcześniej rolę sternika klubu

Mateusz Dróżdż został prezesem Cracovii

Cracovia zaczyna nową erę w historii klubu. W poniedziałek 22 stycznia klub w oficjalnym komunikacie poinformował o podjęciu decyzji w sprawie wyboru nowego prezesa. Finalnie wybór nie budzi zaskoczenia, bo media wcześniej przekazywały wieści o takim rozwiązaniu.

“Rada Nadzorcza MKS Cracovia SSA na zgromadzeniu Zarządu w dniu 22 stycznia 2024 roku podjęła decyzję o powołaniu na stanowisko Prezesa Zarządu MKS Cracovia SSA Pana dra Mateusza Dróżdża. Na wtorek, 23 stycznia zaplanowano konferencję prasową z udziałem nowego prezesa Cracovii” – brzmi wiadomość opublikowana przez biuro prasowe krakowskiej ekipy na X.

Cracovia jest kolejnym klubem piłkarskim w karierze. Wcześniej był członkiem rady nadzorczej Ekstraklasy S.A, Zagłębia Lubin czy Górnika Polkowice.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze