Zakład bez ryzyka 230 zł w STS z kodem GOAL!

Piłkarski listopad zapowiada się niezwykle ciekawie. Najlepsze ligi w Europie kontynuują rywalizację, czekają nas również mecze Ligi Mistrzów oraz decydujące spotkania Ligi Narodów. Legalny bukmacher STS przygotował z tej okazji specjalną ofertę dla naszych Czytelników – zakład bez ryzyka 230 zł!

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty? Należy do 30 listopada zarejestrować konto w STS podając w polu kod promocyjny kod GOAL. To tyle! Po wpłaceniu depozytu i postawieniu kuponu (do 30 listopada) praktycznie niczym nie ryzykujesz. Jeżeli Twój pierwszy kupon będzie wygrany, pieniądze będą Twoje. Jeżeli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot do 230 zł na konto depozytowe!

Przejdź na stronę STS

Uwaga! Tylko podając kod GOAL podczas rejestracji otrzymasz zakład bez ryzyka na kwotę 230 zł! Standardowa oferta to zakład bez ryzyka do 30 zł. Promocja “zakład bez ryzyka 230 zł” obowiązuje tylko do końca listopada.

Niezależnie od stawki za pierwszy kupon, maksymalna wysokość bonusu wynosi 230 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier). Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS zakłady bukmacherskie swoją wygraną. Jeżeli Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki.

Warto pamiętać, że oferta łączy również się z bonusem powitalnym do 1200 zł i freebetem 30 zł, który legalny bukmacher proponuje swoich klientom.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze