Wisła Kraków – KF Llapi: 400 zł bonusu za gola Wisły w el. Ligi Europy

Przed meczem Wisła Kraków - KF Llapi Superbet proponuje wyjątkowy bonus dla nowych graczy. Obstawiając bramkę strzeloną przez gospodarzy, można załapać się na freebet o wartości 400 złotych. Promocja obowiązuje do pierwszego gwizdka!

Bonus 400 PLN za gola Wisły z Llapi
Na zdjęciu: Bonus 400 PLN za gola Wisły z Llapi
Superbet
Bonus 400 PLN
Gol Wisły Kraków z FK Llapi
  • Specjalny bonus dla nowych graczy w Superbet
  • 400 PLN za gola Wisły Kraków w meczu z KF Llapi
  • Zamień 2 zł na 400 zł

400 zł bonusu od Superbet za gola Wisły Kraków z KF Llapi

Już dziś o 20:30 Wisła Kraków rozpocznie swój pierwszy mecz w eliminacjach do Ligi Europy, a jej rywalem będzie KF Llapi, czyli wicemistrz Kosowa. Faworytem bukmacherów są triumfatorzy Pucharu Polski, a przy okazji rozpoczęcia rywalizacji o europejskie puchary Superbet proponuje specjalny bonus dla nowych graczy. Po rejestracji z kodem GOAL i spełnieniu kilku prostych warunków bukmachera możesz odebrać 400 złotych w postaci freebetu.

Bonus 400 PLN za gola Wisły z Llapi
Promocja Superbet na mecz Wisła Kraków – FK Llapi

Jak odebrać bonus od Superbet?

Wspomniałem o kilku warunkach, które stawia bukmacher. Zacznijmy od początku, aby nic nam nie umknęło.

  1. Załóż konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL.
  2. Wpłać 1. depozyt na kwotę min. 50 PLN.
  3. Postaw zakład pojedynczy na gola Wisły Kraków w meczu z KF Llapi.
  4. Min. stawka kuponu wynosi 2 zł.
  5. Jeśli kupon będzie trafiony, oprócz wygranej z kuponu gracz otrzymuje 400 PLN bonusu.

Freebet od Superbetu zostanie przyznany maksymalnie do 72 godzin po rozliczeniu zakładów. Prosty bonus, proste warunki. Potrzeba czegoś więcej? Może pewności, że Wisła rzeczywiście strzeli bramkę KF Llapi.

Czy w meczu Wisła Kraków – KF Llapi gospodarze strzelą?

Patryk Jurys
Patryk
Superbet
200.00
Gol Wisły z FK Llapi

Wisła Kraków jest faworytem starcia z KF Llapi, choć pewnie nie każdy się zgodzi z przewidywaniami bukmacherów. Przed pierwszym meczem nigdy do końca nie wiadomo, na co stać poszczególne drużyny i można jedynie bazować na formie sparingowej obydwu ekip. Llapi nie było zbyt skuteczne, a do tego wykazywało zauważalne braki w formacji obronnej. Nawet osłabiona Wisła powinna być w stanie zdobyć choć jednego gola u siebie.

Warunki bonusu Superbet na gola Wisły Kraków z KF Llapi

Przede wszystkim bonus za gola Wisły Kraków w Superbet jest przeznaczony tylko dla nowych graczy. Po rejestracji trzeba dokonać wpłaty na kwotę min. 50 PLN i później postawić co najmniej 2 złote na to, że Wiślacy strzelą bramkę. Jeśli zakład zostanie rozliczony na plus, gracz otrzymuje wygraną z kuponu oraz dodatkowo 400 PLN w bonusie w ciągu maksymalnie 3 dni. Proste warunki i prosty bonus.

Jak znaleźć ten bonus?

Najprostszym sposobem na skorzystanie z promocji jest przekierowanie poprzez link z tego artykułu. Możesz również kliknąć w powyższy baner i zostać automatycznie przeniesionym na stronę poświęconą temu bonusowi. Pamiętaj aby podać odpowiedni kod promocyjny (GOAL) i spełnić warunki promocyjne. Resztę zostaw Wiśle Kraków, której zadaniem będzie strzelenie gola w meczu z FK Llapi.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze