Udany weekend Niezłej Typiary – skuteczność 4/5

Niezła Typiara
PressFocus Na zdjęciu: Niezła Typiara

To był kolejny udany weekend w wykonaniu Niezłej Typiary. Tym razem na pięć typów cztery okazały się trafione, a do 100% procentowej skuteczności zabrakło zaledwie kilku minut. Sprawdź jak typowała Niezła Typiara.

Typy bukmacherskie – Niezła Typiara blisko kompletu

W najnowszym odcinku Niezłej Typiary, który pojawił się w piątkowe popołudnie, przedstawiliśmy pięć typów na mecze rozgrywane w miniony weekend. I ponownie było bardzo blisko pełnej puli. Nasze propozycje na mecze Piasta Gliwice ze Stalą Mielec (od kolegów z zagranie.com), Atalanty Bergamo z Romą, Fiorentiny z Sassuolo i Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze okazały się trafione!

Jedyne potknięcia zaliczyliśmy przy sobotnim meczu Sevilli z Atletico Madryt, w którym biorąc pod uwagę historię ostatnich pojedynków obu drużyn typowaliśmy poniżej 2,5 bramki. Mecz zakończył się jednak wygraną 2:1 gospodarzy, którzy bramkę na wagę trzech punktów zdobyli w samej końcówce meczu.

80-procentowej skuteczności nie możemy się jednak wstydzić, a jeżeli podsumujemy ostatnie dwa tygodnie, możemy być bardzo zadowoleni. 9 z 10 typów przedstawionych przez Niezłą Typiarę okazało się trafionych, a na naszych kuponach mocno się zazieleniło.

Jesteście ciekawi kolejnych typów? Zasubskrybujcie nasz kanał na youtube’a, na którym regularnie publikujemy propozycje Niezłej Typiary. Czekając na kolejne propozycje, obejrzycie ostatni odcinek.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze