Ostatni dzień promocji! Zakład bez ryzyka do 250 zł w Totalbet

Skorzystaj ze specjalnej promocji przygotowanej dla czytelników goal.pl przez bukmachera Totalbet. Odbierz zakład bez ryzyka do 250 złotych! Zakład nie wejdzie? Możesz wypłacić zwrot.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

  • Totalbet to sponsor strategiczny Warty Poznań oraz partner PZLA.
  • Tylko w ten weekend można skorzystać z promocji dostępnej dla czytelników naszego serwisu.
  • Jak odebrać zakład bez ryzyka do 250 złotych w Totalbet?

Zakład bez ryzyka do 250 zł w Totalbet

Totalbet zakłady bukmacherskie to bukmacher, który oferuje nowym klientom atrakcyjne bonusy powitalne w tym zakład bez ryzyka (cashback). Tylko w ten weekend użytkownicy naszego portalu mogą skorzystać z promocji, w której kwota zakładu bez ryzyka została podwyższona do 250 złotych. Jeśli pierwszy zakład będzie przegrany to

Jak działa zakład bez ryzyka w Totalbet i jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się w Totalbet podając kod promocyjny GOAL w dniach 27 sierpnia (od godz. 16:00) do 29 sierpnia (do godz. 23:59).
  2. Wpłać depozyt i postaw kupon pojedynczy lub podwójny z łącznym kursem min. 1.20. Twój pierwszy zakład będzie objęty cashbackiem (zakład bez ryzyka).
  3. Jeśli zakład nie będzie wygrany to otrzymasz zwrot postawionej kwoty (pomniejszonej o podatek), który można ponownie postawić lub wypłacić, bez żadnych dodatkowych warunków.

Jak skorzystać z maksymalnej kwoty zakładu bez ryzyka 250 zł?

  1. Jeśli chcesz “ubezpieczyć” maksymalną kwotę, czyli 250 zł to Twój pierwszy zakład powinien być wniesiony na kwotę min. 284 zł. Stawiając 284 zł, ewentualny zwrot wyniesie 250 zł (czyli 88 proc. postawionej stawki, co uwzględnia podatek).
  2. Pamiętaj, że maksymalna kwota zakładu nie jest określona, ale maksymalny zwrot to 250 zł.

Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie Totalbet. Zakładając konto w Totalbet możesz skorzystać też z pozostałych bonusów dla nowych klientów: bonusu powitalnego do 5000 zł oraz odebrać darmowy zakład za rejestrację.

Bonus do 5000zł + zakład bez ryzyka do 250zł + freebety 20+20zł
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze